Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 12
onurnazliaka
9 ay önce - Sal 14 Nis 2020, 16:38

Alıntı:
Ankara İmrahor kalan son Vadi... Son Vadi değil... Konu bütünlüğüne dair paylaşım yaptım.. Son Vadi değil paylaşımı... Başlık, Ankara İmrahor Vadisi olsaydı dediğinde haklı olabilirdin.
Bu bir bilgi ve Eleştri fotoğrafı...
Her sayfaya gelişine mesaj atan ben değil, bilakis...

Sizi başlığın açıldığı 17 Kasım 2005 tarihindeki mesaja taşımak istiyorum. http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=18349& ...mp;start=0

Başlığı açana göre son vadi bu. Size göre son vadi olmaması, "Bakın, İmrahor son vadi değil. Bir de Şehitali Vadisi var." demeniz konuyu saptırmaktan başka bir şey değil. Hele ki böyle bir gerekçeyle kendinizi savunmanız komik. Eski bir üyesiniz, 3.000'e yakın mesajınız var. Hatanızı savunacağınıza duyar kasmanız ve bir daha aynısını yapmamanızın yararlı olacağı kanaatindeyim.

aybars1910
9 ay önce - Sal 14 Nis 2020, 23:35

Yanıltıcı ve Yalan bir beyan olan Son Vadi söylemi Rahatsız edici... Komik olan eski bir üye olarak bu şekilde savunma ya geçmeniz... Tavsiyem kasıntı hareketlerden uzak durulması...

onurnazliaka
9 ay önce - Sal 14 Nis 2020, 23:39

Alıntı:
Yanıltıcı ve Yalan bir beyan olan Son Vadi söylemi Rahatsız edici... Komik olan eski bir üye olarak bu şekilde savunma ya geçmeniz... Tavsiyem kasıntı hareketlerden uzak durulması...

Alem buysa kral benim.

Rahatsızsanız başlığın adının "Ankara - İmrahor Vadisi" olması yolunda site yönetiminden talepte bulunabilirsiniz. Hangi başlıktan talepte bulunacağınızı da dünkü mesajımda belirtmiştim. Böylece hiçbirimiz kasılmaz, hepimiz rahatlar ve derin bir oh çekeriz.

Onur345

7 ay önce - Prş 11 Hzr 2020, 04:30

09/06/2020

(+)

Onur345

7 ay önce - Pzr 14 Hzr 2020, 17:25

(+)

sayfa 12
« önceki   123 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA