Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 11
aybars1910
9 ay önce - Cmt 11 Nis 2020, 22:53

(+)

Yaşamkent karşısı Şehitali Vadisi...

Ensar Bağlum
9 ay önce - Pts 13 Nis 2020, 15:04

Alıntı:

Ankara İli İmrahor Vadisi 1 Etap Millet Bahçesi ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlenmesi İşi
ihaleye çıkmış, ve 74.820.000,00 TRY ÖZ ER-KA İNŞ.TURZ.ELEKT.TAAH.TİC.VE SAN.AŞ. firması kazanmış

Toki sitesinde % 44 tamamlandı yazıyor.
Aşağı yukarı ne zaman tamamlanır ?

aybars1910
9 ay önce - Pts 13 Nis 2020, 17:46

Yanlış başlığa Fotoğraf atmış diyen Arkadaş, O zaman başlığını değiştir...

onurnazliaka
9 ay önce - Pts 13 Nis 2020, 20:39

Alıntı:
Yanlış başlığa Fotoğraf atmış diyen Arkadaş, O zaman başlığını değiştir...

Fotoğrafı veya başlığı, eksi puan veren kişi olarak ben değil siz değiştireceksiniz. İmrahor Vadisi ile "Yaşamkent karşısındaki Şehitali Vadisi"nin ne ilgisi var? Fotoğrafı koyduğunuz yere dikkat etseniz, her sayfaya gelişine mesaj atmasanız keşke. Sizlerden beklediğimiz biraz daha usulünce davranmanız. Birisi üzerindeki tarihe göre 2007 yılında, diğeri ise cami minaresinden çekilmiş olan iki adet fotoğrafı sayfaya koyarak konu bütünlüğünü bozduğunuzun farkında mısınız? Profilinize de baktım, 6,5 yıllık üyesiniz. Bilmeniz lazım böyle şeyleri. Lütfen biraz dikkat.

Mesajınızı attıktan 24 saat sonra değiştiremiyorsunuz. Eğer bu konudan memnun olmadıysanız wowTURKEY hakkında soru, öneri ve fikirler [SİTE] başlığına talepte bulunup hem bu mesajı hem de sayfada size ait olan diğer iki mesajı sildirebilirsiniz.

aybars1910
9 ay önce - Sal 14 Nis 2020, 04:10

Ankara İmrahor kalan son Vadi... Son Vadi değil... Konu bütünlüğüne dair paylaşım yaptım.. Son Vadi değil paylaşımı... Başlık, Ankara İmrahor Vadisi olsaydı dediğinde haklı olabilirdin.
Bu bir bilgi ve Eleştri fotoğrafı...
Her sayfaya gelişine mesaj atan ben değil, bilakis...

sayfa 11
« önceki   123 ... 10111213   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA