Ana Sayfa 915 bin Türkiye Fotoğrafı
Ankara'da nerede ne yenir, nerelere gidilir?
« önceki   123 ... 91011 ... 212223   sonraki »
Ana Sayfa -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Latife Koc
5 yıl önce - Pts 27 Tem 2009, 13:53

Estergon kalesi, "Semerkant sofrasi" ve "Ozbek sofrasi", harika ozbek yemekleri

ibrahim alıcı
5 yıl önce - Çrş 29 Tem 2009, 18:22

Adana Sofrası-ÇANKAYA...Mutlaka tavsiye ederim
Erzurum Cağ Kebap-BALGAT....AktifMetropolitan Hotel'in hemen arkasında

Emrah Uytun
5 yıl önce - Pts 14 Eyl 2009, 17:33

Özler Pide ve Kebap: Etlik Aşağı Eğlence Giresun Caddesi'nde bulunan bu kebapçının döneri muhteşem. Yalnız tatil günleri ve öğle saatlerinde çok kalabalık oluyor. Bu yüzden de bir dönerin gelmesi yarım saati bulabiliyor. Böyle zamanlarda benim gibi yapıp önden kuşbaşılı pide söyleyebilirsiniz. Hemencecik geliyor ve onun da tadı enfes. Yemek sonrası ise mutlaka kadayıfın tadına bakın derim.

Ye-An Pidecisi: Etlik Antares AVM'nin yakınında ve Kazım Karabekir Caddesi'nde şubeleri olan, Ankara'nın en iyi pidecilerinden biri. Kıymalı ve kuşbaşılı pideleri çok güzel. Zaten pide dışında başka bir yemek sunulmuyor. Ayran eşliğinde duble kıymalı yemeniz işten bile değil.

mustafa altun
5 yıl önce - Cum 16 Ekm 2009, 11:56

tavuk eti yemek isteyenler için;
germeç tavuk:anıttepe
rıhtım tavuk:kumrular sok. kızılaya adresinde
ankaranın en iyi tavukçuları......

cihan1
5 yıl önce - Cmt 17 Ekm 2009, 19:21

ŞENÇAM KÖFTECİSİ inanılmaz köfte lezzetini tatmadan gitmeyin ankarayı ziyaret edenler AOÇ deki şubelerinde tadabilirler Ankara'da yaşayanlar Armada,Optimum,Acity ve Kavaklıdere Tunalı-Bestekar sokaktaki şubelerinde yiyebilirler.

emrealpp
5 yıl önce - Cmt 17 Ekm 2009, 22:31

1Dıkmen vadısındekı tavacı recep ustada tava
2 Kavaklıderedekı goksu adana kebab
3 Tunalıda 49 kebap kıymalı pıdesı
4 Bestakar sok yada sakarya caddesınde rumelı ıskembesı
5 Tunalıda kıtır kumpır

mhkose
5 yıl önce - Sal 20 Ekm 2009, 13:41

Meşhur Aspava Pide kebap...24 saat açık..et ürünleri üstüne bir lokanta..iskender,döner,beyti v.s. yapıyorlar..gayet güzel yapıyorlar..

Adresi tam bilmiyorum...Kurtuluş'ta...Cemal gürsel caddesi üzerinde ankaray istasyon çıkışından biraz daha ileridedir...

hasan özbey

5 yıl önce - Sal 20 Ekm 2009, 18:11

Şençam 'ın köftesi ama illede AOÇ şubesinde olacak.Gerçekten çok leziz ve ayrı bir tadı var. Söğütözünde Değirmen restoran'ın Erzurum cağ kebap ve ayranı harika ben Ankara'da böyle bir cağ kebabı lezzeti görmedim. Beştepe/Şenyuva'da Taka restoran'da hamsi başta olmak üzere balığın her çeşidi,akçaabat köftesi ve ev baklavası mutlaka öneririm.

Salih Kuş

5 yıl önce - Çrş 21 Ekm 2009, 01:14

Alıntı:
Salihcim, sanırım 17.30'a kadar açık, yine giremezsen de kapının ordan fatiha falan oku Mustafa Kemal'e ulaşır.

Ben dua etmek için gideceğimi söylemedim ama bilgi için yinede teşekkürler. Dua ediyorum zaten aklıma gelince Amacım sadece ziyaretti. Geçen gittiğimde keşke kapının oradan dua etseydim. Bilmiyordum oradan ulaştığını paylaştığın için teşekkürler.

ibrahim alıcı
5 yıl önce - Cmt 24 Ekm 2009, 07:12

Liva Pastane&Bistro-İstanbul Yolu üzeri Acity Avm yanı..
Fesleğenli Bademli Bonfile ve Liva'nın meşhur Tiramisu'su..

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ANKARA - Haberler ve Sohbet