Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Muğla - Marmaris - Selimiye
« önceki   123 ... 12131415   sonraki »

ANA SAYFA -> MUĞLA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 13
meric turkbikmaz

6 yıl önce - Pzr 22 Oca 2012, 01:23
İzlenimlerim

2011 Ağustos sonu-Eylül başı zamanı Marmaris, Selimiye'deydim, tam Kurban bayramı, 30 Ağustos Zafer Bayramı. Küçük bir Ege köyünün birden bire çarpık şekilde turizm amaçlı evrimleşmiş olduğunu gördüm. Denizin dibine kadar kafeleri, restoranları sokmuşlar, balık istifi şezlonglar şemsiyeler... Hiç sevemedim, hele ki o daracak arka sokaklar, iki araba karşı karşıya gelince geçemiyor. Akşam olunca etrafa saçılmış kötü kokulu çöpler de hayret verici, insanı düşündürücü manzaralar... Yapıların çoğu kaçak, meyvelikler, zeytinlikler işgal edilip pansiyon olmuş... Sahil yapısı derin diye, denizin içine hafriyat dökmüşler ( gözümle gördüm, daldım ve tuğla kiremit parçalarını çıkardım :S )

Ege kıyıları sırf bizim değil, bütün dünyanın, çocuklarımızın, torunlarımızın, torunlarının, karşı kıyıdaki Yunanlı dostlarımızın da hakkı! Böyle talan olmaz, böyle viran bir Anadolu istemiyorum!

çağlarözkan
6 yıl önce - Sal 31 Tem 2012, 22:42

(+)

yoldan selimiye'ye bakış

(+)

Selimiye kafa dinlemek isteyenler için biçilmiş kaftan ,nemsiz havası tertemiz denizi ile klasik bir güney ege köyü , eğer otel odası ve plaj sizin için yeterliyse tavsiye ederim

mine03

6 yıl önce - Pts 13 Ağu 2012, 16:01
selimiye köyü

(+)

Erhan15

5 yıl önce - Pzr 06 Oca 2013, 22:15

(+)

Hüseyin ATAR
5 yıl önce - Cmt 10 Ağu 2013, 23:51

(+)

(+)

SELİMİYE, cennet ülkemin cennet bir köşesi !

sayfa 13
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 12131415   sonraki »
ANA SAYFA -> MUĞLA