Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı

İddia oynamadığım maçı izlemem diyenlerdenmisiniz ?
Evet İddia oynamadıysam o maçı izlemem 0.0%  0.0%  [0]
Hayır ilgimi çeken maç olursa iddia oynamadan da izlerim 100.0%  100.0%  [11]
Toplam Oy : 11

inanç09
2 ay önce - Çrş 23 Ksm 2022, 14:59
İddia oynamadığım maçı izlemem diyenlerdenmisiniz ?

Bir arkadaşım bana iddia oynamadığım maçı izlemem demişti oysaki ben futbolu keyifli buluyor ve ilgimi çeken maçları izliyorum iddia oynamadan tabi benim de zaman zaman iddia oynamışlığım oldu fakat çok tasvip etmiyor bağımlısı olmamaya çalışıyorum.Siz maçı iddia oynamadan izlermisiniz yoksa iddia oynamadığınız maçı izlemezmisiniz.

kemalviyana
2 ay önce - Çrş 23 Ksm 2022, 16:06

faizin her türlüsü haram kilinmisa kumar icinde haram kilinmistir.. kafirlerin ülkemize getirdigi sans lotto sans oyunu bile kumardir.. Burda her yerde maalesef kumar makineleri var.. gencleri o makineden Mac oynuyorlar.. yazik gunahtir yapmayin etmeyin. oraya atacaginiz her kurusu kumbaraya atin biriktirin kendinize birseyler alirsiniz... Dünya kupasindaki tum maclari gayet normal bir sekilde izliyoruz.. idda midda bunlar seytan isleridir

mehmet20
2 ay önce - Çrş 23 Ksm 2022, 16:09

Çin ligi güzel kazandırıyor. O yüzden Çin ligine oynarım. O da Türkiye'den yayınlanmıyor zaten

inanç09
2 ay önce - Prş 24 Ksm 2022, 09:44

Alıntı:
Çin ligi güzel kazandırıyor. O yüzden Çin ligine oynarım. O da Türkiye'den yayınlanmıyor zaten

Peki bir maçı iddia oynamadan izlermisin sadece keyfine iddia olmadan önceki günlerdeki gibi

mehmet20
2 ay önce - Prş 24 Ksm 2022, 11:34

Alıntı:
Peki bir maçı iddia oynamadan izlermisin sadece keyfine iddia olmadan önceki günlerdeki gibi

Çekişmeli geçeceğini düşündüğüm maçları veya her skora açık olduğu için oynamaktan vazgeçtiğim maçları İddaa oynamasam da zevkine izlerim.

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET