Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Selih
9 yıl önce - Pzr 14 Arl 2008, 19:43

Kıbrıs ziyaretimde köşk beni çok etkiledi..Geçmişteki tarihi ile ilgili bilgiler verilirken ve köşkün odalarını gezerken etkilenmemek mümkün değil...herkesin mutlaka görmesi gerken bir yer diyorum..Ancak yolu gösteren tabela azlığı ve yolu bulmakta çektiğimiz güçlük az da olsa bu güzel yeri gördükten sonra bizi çok mutlu ettti..gerek görevlilerin gerekse titizlikle korunan bu köşkün her köşesi oldukça etkileyici ve her köşesinde ayrı izleri görmek mümkün.. ..Turizm için önemli bir yer...Paylaşım için ben de bir fotomu yüklüyorum ve katkıda bulunmak istiyorum...

(+)

(+)

Sarı Oda
sarı oda ise misafir çocukların odası olarak düzenlenmiştir..Ayrıca raylı bir isitem üzerine yapılan bu oda herhangi bir deprem anında içerdeki yatak odası içinde köşkte tüm o an bulunanların depremden korunma odası olarak da kullanılıyormuş..Depremi ise koridordaki masa üzerinde bulunan bir melek heykelinin düşmesi ile herkes haberdar ediliyormuş..

(+)

(+)

serdarşener
8 yıl önce - Cmt 26 Hzr 2010, 00:28

SİLAH KAÇAKCISI VE MAKARİOSUNDA AVUKATI OLAN ZATA AİT MAVİ KÖŞK
BUGÜN BU KÖŞK KIBRIS TÜRK BARIŞ KUVVETLERİMİZİN KONTROLÜNDE OLAN BÖLGEDEDİR.

(+)

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ 18 HAZİRAN 2010 ÇAMLIBEL

Osman_61
6 yıl önce - Cmt 30 Hzr 2012, 23:42

bu da köşkün uzaktan fotoğrafı.hikayesi ve ihtişamı süperdi.sophia loren bile gelip zevk-ü sefaya dalmış vaktiyle.herkes görmeli...
bu da köşkün başka açıdan fotoğrafı

Bornovaaa
5 yıl önce - Sal 06 Ksm 2012, 18:14

çok güzel bir köşkmüş gerçekten

muratdoktor

2 yıl önce - Çrş 08 Hzr 2016, 12:09

(+)

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler