Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9
hasana23
6 ay önce - Pts 12 Eyl 2022, 21:43

Yok yok iyi oluyor. Çıksın arada bir böyle konuşsun.
Konuşsun ki gerçek yüzlerini görelim.

erdem kagan
6 ay önce - Pts 12 Eyl 2022, 21:54

soyere kin kusulduğunu söyleyip konuyu çarpıtanlar, asıl kin kusanın soyer olduğunu nasılsa! görememiş. üstelik bu kaçıncı.

Alıntı:
"Köksüzlere kulak asmayın"
Bugün Sancaktepe Arif Nihat Asya Anadolu Lisesi'nde 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Programına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da isim vermeden Soyer'i eleştirdi. Erdoğan konuşmasında, "Size binlerce yıllık tarihinizi unutturmaya çalışan köksüzlere kulak asmayın. Şanlı tarihinizle gurur duyun, zaferlerinizle, kültürünüzle, değerlerinizle iftihar edin" sözlerine yer verdi.

kısa ve net nokta koyulmuş.

AnL_95
6 ay önce - Sal 13 Eyl 2022, 01:21

Tunç Soyer'in Osmanlı hakkında söylediklerinden rahatsız olmadım ancak kendisi kesinlikle sevdiğim/beğendiğim birisi değil asla da olmadı oy bile vermedim gittim Tarcan Ülük'e oy verdim. Türk düşmanı bir tip babası Nurettin Soyer de zamanında Türkçülere işkence etmiş bir moskofçu

Ne çektiysek sosyal demokratlardan çektik

bluemet

6 ay önce - Sal 13 Eyl 2022, 11:57

Şahsi görüşüm sonraki seçimlerde aday gosterilmeyeceginin farkında ve bu amaçla bu tarz bir konser showu yaparak Parti'nin gözünü boyamak istedi yoksa eylemlerine bakarak kendisini aday gösterecek tek chp yöneticisi yoktur
Bu arada gelmiş geçmiş başkanlar arasında eğlenceyi showu en çok seven başkan açık ara keyfine çok duskunmus gerçekten
Bornovadan balcovaya karsiyakadan cigliye bucaya tüm İzmir'in yolları nasıl delik deşik olur !!

AnL_95
6 ay önce - Sal 13 Eyl 2022, 14:28

Aziz Kocaoğlu'na salladık o kadar da o yine iyimiş ama CHP bu kadar izansızken bu adamı yine aday gösterir yani ben şaşırmam

ali dostbey
6 ay önce - Sal 13 Eyl 2022, 18:07

Bahse konu olan zihniyet, Jön Türk ve İttihatçıların devamı niteliğinde bir zihniyettir.
Varın şimdi siz Jön Türk ve İT zihniyetinin İslam'a Müslümanlara ve Osmanlı devletine verdiği zararı, yaptıkları hainlikleri düşünün

Yeniçerii
6 ay önce - Sal 13 Eyl 2022, 18:18

Atatürk'ün Saltanatın kaldırılmasıyla ilgili nutukta ki paragrafı;

Önümdeki sıranın üzerine çıktım. Yüksek sesle şunları söyledim. ‘Efendiler’ dedim. ‘ Egemenlik, hiç kimsece, hiç kimseye, bilim gereğidir diye, görüşmeyle, tartışmayla verilmez. Egemenli güçle, erkle ve zorla alınır. Osmanoğulları, zorla Türk ulusunun egemenliğine el koymuşlardır. Bu yolsuzluklarını altı yüzyıl boyunca sürdürmüşlerdi. Şimdi de Türk ulusu artık yeter diyerek, bunlara karşı ayaklanıp egemenliğini eylemli olarak kendi eline almış bulunuyor. Bu bir olupbittidir. Söz konusu olan ulusa egemenliğini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız, sorunu değildir. Sorun zaten olupbitti durumuna gelmiş, bir gerçeği açıklamaktan başka bir şey değildir. Bu, ne olursa olsun yapılacaktır. Meclis ve herkes sorunu doğal bulursa, sanırım ki uygun olur. Yoksa gerçek yine yöntemine göre saptanacaktır. Ama belki birtakım kafalar kesilecektir."

mahmut11
6 ay önce - Çrş 14 Eyl 2022, 18:34

Rüştü BAKMAZ
6 ay önce - Çrş 14 Eyl 2022, 19:51

Alıntı:
Aziz Kocaoğlu'na salladık o kadar da o yine iyimiş ama CHP bu kadar izansızken bu adamı yine aday gösterir yani ben şaşırmam

Sorun değil ki, tuvalet kazuratını aday yapsalar def-i hacet edilmiş kazurata bile oy verecek bir "kitle" var nasılsa.

Bu arada kazurata da lafımız yok, insana bunlardan daha faydalıdır. Hem sindirilmiş insanları beslemiş hem de gübre değeri var. Gübre kadar faydasız bu kriptoları destekleyeceğine kazurata oy verse keşke malum kitle, seviye yükseltmiş olurlar.

**

Bu arada, ilgisi nedeniyle; esas bu başlığa daha çok yaşıkır şu mesajlarımız:

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=8909183#8909183

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=8909419#8909419

bir kaç da fragman verelim ki denk gelen okusun

Alıntı:
Bu herif tam bir proje. Net.

Belediyecilik açısından sıfır bile değil ama bir kaç yıl önce İzmirin özerkliği ayrı bayrağı, marşı parası olmalı gibi bir çıkışı olmuştu ve çok tepki çekmişti.

Bir el bunu durdurdu, hiç bir iş yapmasa da göze batmadan zamanını dolduruyordu.

**

Alıntı:
İT Cemiyeti üyelerinin de Abdülhamid Han'ı devirip 2. Meşrutiyet zamanında Osmanlı Meclisine bile ihtiyaç duymadan ülkeyi doğrudan Balkan savaşlarına sonra da yetmezmiş gibi Dünya savaşına sokup yüzbinlerce askerimizi Sarıkamıştan Filistine, Kanal Harekatından Çanakkaleye kırdırdıklarını;

asıl suçlular asıl gafiller asıl dalalet ehli ve asıl hainoğlu hainler olan Jön Türkler ve İttihatçılar yerine bunların bugünkü siyasi, ırki, etnik torunları olan zillet ittifakı üyelerince Padişahlara iftira atıldığını anlayabilecek misiniz, görebilecek misiniz??

Ne güzel bir dünya be, darbe yap, Padişahı devir, etkisiz hale getir, ülkeyi savaşlara sok, ordudaki kriptolar kasten cephelerde askerimizi kırdırsın, ama suçu torunlarınla padişahlara at..

Osmanlıya küfür edecek tabii ki; soyu çekiyor. varisi olduğu hain zihniyetler de böyleydi. Jön Türkü de İt Cemiyeti de..

Harun Buz
5 ay önce - Çrş 26 Ekm 2022, 15:01

Haber 7

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin PKK'lı şefi Karayılan'ın adamı çıktı!
İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Çalışmalar ve Sosyal Projeler Şube Müdürlüğünde tekniker şef olarak görev yapan Mustafa Demir'in çalıştığı dönemde örgüt adına para toplama faaliyetlerinde yer aldığı belirlendi.
ABONE OL
GİRİŞ 26.10.2022 07:51GÜNCELLEME 26.10.2022 08:42GÜNCEL

sayfa 9
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet