Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1

Beyaz Grup Şampiyonu Kim Olur?
Afjet Afyonspor 4.3%  4.3%  [1]
Amed Sportif 13.0%  13.0%  [3]
Ankaraspor 8.7%  8.7%  [2]
Arnavutköy Belediyespor 0.0%  0.0%  [0]
Batman Petrolspor 4.3%  4.3%  [1]
Bayburt Özel İdare Spor 4.3%  4.3%  [1]
Bursaspor 21.7%  21.7%  [5]
Çorum FK 4.3%  4.3%  [1]
Düzcespor 4.3%  4.3%  [1]
24 Erzincanspor 0.0%  0.0%  [0]
Esenler Erokspor 0.0%  0.0%  [0]
Isparta 32 Spor 0.0%  0.0%  [0]
İnegölspor 0.0%  0.0%  [0]
Menemenspor 4.3%  4.3%  [1]
Nazilli Belediyespor 0.0%  0.0%  [0]
Sivas Belediyespor 8.7%  8.7%  [2]
Somaspor 13.0%  13.0%  [3]
Şanlıurfaspor 4.3%  4.3%  [1]
Tarsus İdman Yurdu 4.3%  4.3%  [1]
Toplam Oy : 23

nuri06
1 ay önce - Prş 30 Hzr 2022, 12:43
TFF 2. Lig Beyaz Grup 2022-2023 Sezonu

TFF 2. Lig'de gruplar belli oldu.

Beyaz grup bu sezon 19 takımla oynanacak.

TFF 2. Lig'de müsabakalar, 27-28 Ağustos 2022 tarihlerinde oynanacak maçlar ile başlayacak ve normal sezon 29 Nisan 2023'te sona erecek.

2022-23 sezonunda 1. Lig yolunda tüm takımlara başarılar.

engincl

1 ay önce - Cmt 02 Tem 2022, 11:16

Bu grupta normal şartlarda açık ara ile Bursaspor'un şampiyon olması lazım. Ah şu borçlar olmasa.

1Necati
1 ay önce - Cmt 02 Tem 2022, 11:22

Dün Bursaspor başlığında yazdık bugünde burda yazayım Bursa amed maçları sıkıntılı o maçlarda tansiyon yüksek olur. Mümkünse Bursa amed maçlarına taraftar alınmamalı. Bu grubun en güzel maçları Bursaspor-İnegölspor derbisi olur hadi Bursalılar sizinde bir derbiniz oldu

salihhr
1 ay önce - Cmt 02 Tem 2022, 12:06

Geçen sene 3. Ligde Şampiyon olan 3 takım da (Batman Petrolspor, Esenler Erokspor, Düzcespor) bu gruba düşmüş. İlginç. Bir de play offdan gelen Arnavutköy var.

Benim gönlüm komşumuz ve dost takımımız Somaspor'dan yana ama Şampiyonluğa oynayacak bir kadroları yok maalesef. Bari Play Offa falan kalsalar.

Ustura Faysal
1 ay önce - Cmt 02 Tem 2022, 12:30

Alıntı:

Bu grupta normal şartlarda açık ara ile Bursaspor'un şampiyon olması lazım. Ah şu borçlar olmasa.

Açık ara küme düşmesin de şampiyonluğu boşverin siz. Sahaya çıktığında oyuncular top oynuyor, 13 sene önceki şampiyonluk değil. Hani formayı koysan 1-0 önde başlarsın diye bir şey yok. Sahada mücadele edecek ruh lazım. Olsaydı zaten Bursaspor buralarda olmazdı

engincl

1 ay önce - Cmt 02 Tem 2022, 13:03

Ben şampiypn olacak yada olabilir demedimki, olması lazım dedim. Gönlüm şampiyon olmasından yana ama gerçekler başka. Para olmayınca ruh da olmuyor. Transfer tahtası kapalı, borç gırtlakta. Müracaat altyapıya ve gençlere.

Bursaspor Teknik Direktörü Tahsin Tam ne demiş bakalım:
“Çocuklara kendilerini değerli hissettireceğiz. Ve maksimum verimi almaya çalışacağız. Bu genç kadro ile play-off yarışının içinde oluruz. Bursa’da yapacağımız iki kamp ve oynayacağımız hazırlık maçlarının ardından hem genç oyuncularımız hem de hedefimizle ilgili daha somut şeyler söyleyebilirim. Altyapının mükemmel bir dönemine gelmedik. Çok daha iyi jenerasyonların çıktığını biliyoruz. Altyapıda kayıp yaş gruplarımız var. U16 ve U17 takımlarından da birkaç oyuncuyu A Takım kadrosuna dahil edebiliriz

Şampiyonluğu hoca bile hedefleyememiş, "Bu genç kadro ile play-off yarışının içinde oluruz". diyebilmiş.

ads 1940
1 ay önce - Cmt 02 Tem 2022, 15:03

Ben öncelikle liglerdeki gruplandırmanın bölgesel yapılması taraftarıyım ama yinede çok güzel bir grup olmuş süperlig denen dandik ligden daha dengeli bir yer ve iyi takımların toplandığı grup olmuş bunlar taraftarı olan takımlar seyirci ortalaması da yüksek olur bu grubun yanılmıyorsam 2 İstanbul 2 Bursa takımı da dahil olmak üzere 17 ayrı kentin takımı var asıl Süperlig burası bence.

Bursaspor, Amedspor, Tarsus İdmanyurdu, Batman Petrolspor ve Düzcespor'a başarılar dilerim umarım bu saydıklarımdan biri direkt diğerlerinden biri de play offtan çıkar.

Bursaspor-Amed Sportif arasındaki maçlar en heyecanlı sonucu merakla beklenen maçlar olur bence bunların arasındaki maçlar seyircili ve deplasman yasaksız olmalı.

BJK 5106
1 ay önce - Prş 07 Tem 2022, 18:17

TFF 2. Lig'in yeni sezon fikstürü çekildi

TFF 2. Lig'de 2022-2023 sezonunun fikstür çekimi yapıldı. Fikstür çekiminde konuşan TFF 2. ve 3. Lig Kulüplerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Can, "Deplasman seyirci kısıtlamamızı, iki taraf anlaşırsa yüzde 30'a çıkarttık" dedi.

Federasyonun Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen fikstür çekimine, TFF Milli Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop, 2. ve 3. Lig Kulüplerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Can, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Şahin ve kulüp temsilcileri katıldı.

TFF 2. Lig, 28 Ağustos'ta oynanacak maçlarla başlayacak ve ilk yarı 18 Aralık'ta sona erecek. İkinci yarı ise 15 Ocak 2023'te başlayacak ve normal sezon, 29 Nisan 2023'te tamamlanacak. Ardından play-off müsabakalarına geçilecek. Ligde 4, 8, 24, 29 ve 33. hafta müsabakaları, hafta içi oynanacak.

Beyaz Grup ilk hafta müsabakaları şöyle:

İnegölspor-Bayburt Özel İdare
Anagold 24Erzincanspor-Tarsus İdman Yurdu
Bitexen Düzcespor-Ankaraspor
Menemenspor-Esenler Erokspor
Isparta 32-Amed Sportif Faaliyetler
Arnavutköy Belediyespor-Sivas Belediyespor
Şanlıurfaspor-Çorum FK
Somaspor-Batman Petrolspor
Eşin Group Nazilli Belediyespor-Afjet Afyonspor
Bursaspor (BAY)

Omera 21
1 ay önce - Prş 07 Tem 2022, 18:48

Alıntı:
Bursaspor-Amed Sportif arasındaki maçlar en heyecanlı sonucu merakla beklenen maçlar olur bence bunların arasındaki maçlar seyircili ve deplasman yasaksız olmalı.
Zamanında bazı olumsuz şeyler olmuş bitmiştir. Üstelik olan olaylarda Amedspor alakasız.ısrarla bazı sosyal medya provakatörleri yarayı kaşıma derdindeler.
Geçen sene Amedspor kadrosu ağırlıklı Bursaspor ve Bursa ilinden idi. Üstelik zaten eski olayların olması da artık imkansız. Türkiye ligi bu konuda çok yol kat etti.

Elzspor
1 ay önce - Prş 07 Tem 2022, 19:28

Evet gayet güzel maçlar var grupta ama en ilgi çekici mac Bursaspor amedspor maçı.Bursaspor kaybetmez tabiki. başarılar timsah

sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET