Ana Sayfa 930 bin Türkiye Fotoğrafı
İstanbul Maslak'tan Levent
123   sonraki »
Ana Sayfa -> İSTANBUL
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Burç

11 yıl önce - Sal 27 May 2003, 21:33

Kalite pek iyi degil ama idare edin :

RIP_TA
9 yıl önce - Prş 14 Tem 2005, 13:21
SELAMLAR

Ben aslında foruma fazla katkı yapamayacağım o kadar vaktim yok ama çvremde okadar fazla moderm bina karşıtı var ki. Bir türlü nasıl olurda o kadar çirkin gecekondular ve çarpık binalar varken şehri dünyaya tanıtacak olan modern göktelenler karşı dururlar. Burada benim gibi yükske binalardan hoşlanan ve enine onlarca bina yapacak yerde bir şirketin kocaman bir gökdelen dikerek yer tasarrufu yapmasını anlayabilen insanları görmek güzel. Gök kafes için ise gerçekten ilginç ve gereksiz bir yerde de olsa ve ben orada çirkin de bulsam fazlaca propaganda yapıldığını düşünüyorum bırakın o dağınık kalsın bari tamamen siyasi ki kanyon için ise eczacıbaşının başını yakacaklar gibi şimdidenkaçak olduğu çirkin olduğu v.s. gibi haberler yapılmaya başlandı. Dün eve doğru giderken bir fotoğraf çektim paylaşmak isterim umarım aktarabilirim. Siteyi arada takip etmeye çalışacağım bu arada maslak a yapılan ve türkiyenin en büyük binası olacağını duyduğum projeden ve oluşacak son halinden haberiniz varmı. Görüşürüz

(+)

[/img]

can a.
9 yıl önce - Prş 14 Tem 2005, 14:56

Hosgeldin. Bahsettigin konuda bir baslik var.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=3943&s ...highlight=

Gorkem S. GUNGELEN

9 yıl önce - Prş 14 Tem 2005, 15:05

Tek kelimeyle müthiş fotoğraflar (Burç'un fotoğrafları)
Bence Haziran ayının en güçlü adylarından birisi olacak bu fotoraf (2. si)
(ağustos)

Pardon tarihe hiç bakmak aklıma gelmedi...

En son Gorkem S. GUNGELEN tarafından Prş 14 Tem 2005, 16:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Burç

9 yıl önce - Prş 14 Tem 2005, 15:12

Maalesef hem Temmuz ayındayız, hem de bunları iki sene önce koymuştum
Ben de günleri karıştırdığım için yaşlandım zannetmeye başlamıştım, biraz rahatladım..

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> İSTANBUL