Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gediz_001
1 yıl önce - Cmt 09 Ekm 2021, 21:05
İzmir - viven port









Farklı tasarımıyla tamamlandığında bölgeye hava katacak bir proje. Ykm sınırlarında Çınarlı bölgesinde yapılacak. 28 kattan oluşuyor.


Bu sitede paylaşılmiyor diye İzmir'de birşey yapılmıyor sanılmasın. Son dönemde bölge şantiye alanına dönüştü. 20 kat altı projeleri paylaşmayı anlamlı bulmuyorum. O yüzden yüksek binaları paylaşmak daha anlamli. Özellikle Ykm olarak bilinen gökdelen bölgesi bu projeler tamamlandığında bambaşka bir görünüme kavuşacak. Her yükselen kule İzmir'in görüntüsünü de değiştiriyor. Çok değil 5 yıl sonra bile İzmir Skyline olarak Akdeniz'de ve Avrupa da ses getiren büyük metropolitan görüntüsüne kavuşacaktır.


mehmet GZL
1 yıl önce - Cmt 09 Ekm 2021, 21:12

çok güzel

Gediz_001
8 ay önce - Cmt 23 Tem 2022, 12:26

Viven Port Projesinin İnşaatı BaşlıyorMistral GYO'nun Konak Mersinli mahallesindeki arazisi üzerinde Viven İnşaat imzasıyla hayata geçirilecek Viven Port projesinin inşaat ruhsatı alındı. 26 kattan ve 126 daireden oluşan projenin 30 ayda tamamlanması planlanıyor.


Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından  İzmir İli, Konak İlçesi, Mersinli Mahallesi 8623 ada 21 parselde yer alan toplam 4 bin 147 metrekare büyüklüğündeki arsada Viven İnşaat İş Ortaklığı Ticari İşletmesi ile kat karşılığı inşaat sözleşmesi uyarınca proje geliştirilecek. Mistral GYO Kamu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada Konak Belediyesi tarafından projenin yapı ruhsatının onaylandığını duyurdu.

https://www.insaatderyasi.com/viven-port-projesin ...22926h.htm


Basliyormus. Umarım proje değişmemiştir. Farklı bir tasarım ile İzmir'de gösterişli kuleler artmalidir.


Gediz_001
4 ay önce - Pzr 13 Ksm 2022, 21:55






Viven İzmir Port, 100 m yüksekliği ile bölgenin en ihtişamlı yapılarından biri olacak.
İzmir’in tam kalbinde yükselen Viven İzmir Port, şehrin ana arterinin projenin önünden geçmesiyle ulaşımın kolay olduğu bir lokasyondadır.
26 katlı projede toplamda 126 daire bulunmakta. 100 adet 2+1, 12 adet 3+1, 4 adet loft, 4 adet penthouse daire türleriyle siz değerli komşularımıza farklı seçenekler sunmakta.
Dünya’da en güzel gün batımının yaşandığı İzmir Körfezi’ndeki eşsiz konumu ile Viven İzmir Port, size ve misafirlerinize unutulmaz anlar yaşatacak. Ayrıca bu manzara önü kapanmayacağı için hep sizin olacak
İzmir’in en önemli noktasında yükselen Viven İzmir Port, bulunduğu bölgeye yeni bir soluk getiriyor.
Kısacası Viven İzmir Port, siz değerli komşularımıza huzur, güven, mutluluk ve sanat getirecek.



ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet