Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Muğla Bodrum - Genel Çekimler
« önceki   1234 ... 767778   sonraki »

ANA SAYFA -> MUĞLA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
anilengin

10 yıl önce - Cum 02 Şub 2007, 19:55

(+)

zeynep al
10 yıl önce - Çrş 14 Şub 2007, 08:58

Kale yakınlarından iki fotoğraf
Bodrum tarihi ve ünlü Bodrumlu yurttaşımız tarihçi Herodotus tan çevirilerle ve ayrıca kendi el emeği göz nuru çevirilerimle yakında tekrar buradayım.

(+)

(+)

zeynep al
10 yıl önce - Cum 16 Şub 2007, 00:43

Sualtı fotoğrafı yükleyip yüklememe konusunda kararsız kaldım, ama denizlerimizin zenginliğini de görelim istediğimden sizlerle bu iki fotoğrafı paylaşıyorum umarım bu güzellikler hiç bozulmazlar. Elimde bir fotoğraf var ki sitenin kurallarına aykırı gelmemek için yüklemiyorum. Bir dalış fotoğrafı, ahtapot yuvası önünde çekilmiş, denizleri çöplük sanan hilkat garibelerinin attığı bir cam şişe parçası ahtapotun vantuzlarına yapışıp kalmış, ne kadar etkileyici bir görüntü olduğunu anlatamam. O yüzden denizlerimize saygısız olanları, etraftaki herkese rezil ederek ve utandırarak uyaralım, insanca uyarınca pek umursamıyorlar çünkü.

Aşağıda Bodrum kara adadaki bir dalıştan, elle beslenmeye pek meraklı güzelim balıklar..

(+)

(+)

En son zeynep al tarafından Cum 16 Şub 2007, 06:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

cem özbatur
10 yıl önce - Pts 19 Şub 2007, 21:04
Oasis alış veriş , eğlence merkezi ve çevresi...

(+)

(+)

(+)

arif solak

10 yıl önce - Pzr 04 Mar 2007, 05:19

Bodrum yarımadasının güzel koylarına ve yerleşim birimlerine gitmek için harita bilgisine de ihtiyaç olduğu kanısındayım.Umarım aşağıdaki harita faydalı olur.

(+)

alıntı

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 767778   sonraki »
ANA SAYFA -> MUĞLA