Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 180
iktas2
1 ay önce - Pzr 14 Ağu 2022, 19:37
imar

sayın turgay 0606
değerli katkılarınıza teşekkür ederiz. Çok açıklayıcı yazmışsınız.

turgay0606
1 ay önce - Pzr 14 Ağu 2022, 23:13

İktaş ben mi yanşık düşünüyorum bir yerden imar geçer imarsız yerden imar geçmesi durumunda yüzde 40 kesilir yol vs kalan alan içerisine Emsal belirlenir bu da inşaat alanı değil mi

iktas2
1 ay önce - Pts 15 Ağu 2022, 00:47
imar

Yanlış değil tabıkı bildiğiniz .ama sonuç benim yazdığım çıkar. Yüzde 45 gidiyor arsanın. Kalan 5500m2
onu da emsalle çarpacaksın.yani.080 le zaten yazdığım şey ınsaat metrekaresi oluyor.4400m2 on dönüme düsen m2 ınsaat. Arsada .5500m2 demektir zaten anlaşılıyor bu

yasar_bgzl
1 ay önce - Pts 15 Ağu 2022, 14:57
TEŞEKKÜRLER

Teşekkür ederim arkadaşlar .Sağlıklı günler dilerim

Ank_sulo
1 ay önce - Pts 15 Ağu 2022, 17:31

Yenimahalle Belediyesinin 12/08/2022 de askıya çıkartığı 1/1000 lik planın okunaklı tam ve orjinali varsa burada paylaşırmısınız.

iktas2
1 ay önce - Pts 15 Ağu 2022, 19:39
imar

Bura da güya hak savunuculuğu yapanlar planı bozmak için kolları sıvamış vazıyetteler plancılar odasından önce harekete geçtiler ALLAH Bildiği gibi yapsın her kim ki bu plana engel olmak istiyorsa.10bin kişinin vebali onların üzerine olsun. Hem itiraz ederler hem de burada güya hakkımızı savunuyor görünürler. Daha bekleyecek senemiz mi kaldı. İşi alamayan taraf alan tarafla uğraşıyor olan bizlere oluyor .sanki onlar yapsa değişik yapacakmış gibi hepsi aynı şekilde yapıyor inanın. Sahte kahramanlara inanmayın artık arkadaşlar. Bizim aklımız yok mu .her zaman diyorum plan nasıl yapılıyorsa öyle yapılır sadece yapan değişir şekli ve bizden çıkan miktar değişmez. Artar ama asla eksilmez .kim yaparsa bedelini alır almayan ı ben daha duymadım. Mustafa tuna almayacak demişlerdi aldı Mansur başkan alacağını zaten gelince açıklamıştı. Şimdi bunu yazdım diye Ben mi suçlu olacağım yoksa hazır çıkmış planı bozdurmak isteyenler mi.

Ercü01
1 ay önce - Pts 15 Ağu 2022, 20:16

İktaş2 bu plancılar yeni mi? Yoksa buranın imar işlerini daha önceden yapmaya çalışıpta beceremeyenler mi?

YILBEY
1 ay önce - Pts 15 Ağu 2022, 20:20

Aman ha... İktas Bey, şimdi derler plancının tayfasındansın diye sonra hayır değilim desen de yine de derler.... Hayır biz seni biliyoruz... plancının adamısın diye. İnsanı konuşturmazlar. Hep onlar haklıdır. Boşverin ne olacaksa olsun. İnanın ne konuşmaya değer ne de bu adamlara cevap vermeye.

ozzy123
1 ay önce - Pts 15 Ağu 2022, 20:44

O itiraz etmis, bu itiraz etmis, ne farkeder? Sonucta iptal edilebilecek bir imar mi cikiyor? Ona bakmak gerekmez mi? Neden hukuken iptal edilecek bir imar cikaranlar elestirilmiyor da, iptal edilebilecegini belirtenler elestiriliyor? Ya da itiraz edip, iptal olmasina sebep olanlar. Kardesim, yasalar ortada. Neden yasaya aykiri is yapilmaya calisiliyor?
Bir hata bir kez yapilirsa, hata derim. Ama ikinci kez, hatta ucuncu kez ayni sey yapiliyorsa, ona artik hata demem. Savunanlara da akilli demem.

mert angara
1 ay önce - Pts 15 Ağu 2022, 20:56
Başkanlar

Bu kop başkanları melih zamanındada 2 emsale itiraz etmişlerdi yine diyorum bunların itediği gibi plan yürümesin önce bunlar pilanın iptal olmasını sağlıyacaktır çünki zamanında yaptıkları yanlışlar olmayan arsalara üye yapmalar bu açıklar nasıl kapanacak tabikide pilancıyla işbirliği yaparak bu pilan askıdan sorunsuz insin bbl sinde yapacaklarını yapacaklar arsa terkini yine dayatacaklar

sayfa 180
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet