Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 130
turgay0606
3 ay önce - Pts 27 Hzr 2022, 15:24
Satın bakalım

Merhaba arsanızı kooperatif hissenizi ucuz ucuz satın bakalım daire fiyatları 3 milyon olmuş ucuz ucuz verin bakalım yeminle param olsa toplardım eninde sonunda imar gececek Ankaranın bence en değerli arsaları her yeri yol tusaş Tai Eryaman organize sanayileri ile bulunmaz bir yatırım 400 binlirayı koop hissesini veriyor arkdaşlar pişman olacaklar en düşük daire oturulmaz daireler 500 bin üzerinde

ctunckiran
3 ay önce - Pts 27 Hzr 2022, 15:56
imar hakkında

25 yıldır imarı beklenen bölgenin, düşük emsal oranıyla da olsa imarının çıkması umudu var. Emsalin çok daha yüksek olması konusunda herkes hem fikir ama iptal edilmeyecek bir imarın çıkması herkesin önceliği olmalı. Daire fiyatlarının ve kiraların olağanüstü arttığı ve belki de artmaya devam edeceği şu günlerde, bütün kooperatif üyeleri ellerindeki hisselerin ne kadar değerli olduğunu unutmamalı. Umutsuzluk aşılayarak, olumsuz şeyler yazarak üyelerin ellerindeki hisseleri düşük fiyatlarla almak isteyen birileri de her zaman olacaktır. Az daha sabırlı davranmak zorundayız.

Dodge06
3 ay önce - Pts 27 Hzr 2022, 17:27

Geçmişte umutlar belorende hep boş çıktı 2019 yılında bile herkez imar geçer gözüyle bakıyordu geçmedi yine..suanki durumda aynı umarım geçer gerçi gecsede hisse hatalari düzeltildimi bilgisi olan var 1/100 bin ve 1/25 binlik planlar ne durumda bilen varmı o olcakler yapılmadan 1/1000 lik plan neyi ifade eder ki ..ayrıca kimsenin gözü yüksek emsalde değil 1 ve 1.2 normal bı emsal yüksek olan 1.5-2 arası emsaldir..belediye denen yüzde 20 rüşvet isterken niye demiyordu 1.45 emsal verilemezdiye belediye bile kendi çıkarını düşünen kuruluş..karayatakta tombakta arada yuvada 1 emsal nasıl verilmişte beloren haletmiyor..o bölgelerde yandaş arsası olupta belorende olmadığı icinmi acaba varmı cevabı olan..piyasa yine durdu ne ev ne arsa alan var nede inşaat yapan mutahit..satanlar belki sevinecek belki üzülecek orası şimdiden bilinmez.. 0.8 emsal verilirse çoğu koperatif 3+1 daire sahibi olamaycak..zaten imar gecsede şuan mutahit sıkıntısı var bana göre imar gecsede inşaat başlamaz öyle hızlı bı sekilde varsın geç olsun iyi bı emsal verilsin böylede değer kazanıyor zaten

Flz007
3 ay önce - Pts 27 Hzr 2022, 21:25
DODGE 006

Ne demek istediğinizi anlamadım .Bu seferde imar çıkmaz mı , cikarmi Bildiğiniz bir şey varsa paylaşın.
Dodge 06 siz ümidi kesmissiniz zaten olsada olmasada satın gitsin🤝

Alirizagun
3 ay önce - Sal 28 Hzr 2022, 06:19

Flz07 adam zaten olumsuzluk abidesi şuana kadar yazdığı yazılarin birtanesine bir bakın olumlu birşey var mı sürekli kotuluyor ne olduğu kim olduğu belli değil bu Dodge denen şahsın kesin arsalarii kotuleyip toplama yapıyor yemeyin arkadaslar

yyatnuk
3 ay önce - Sal 28 Hzr 2022, 08:42

Verdiği tek bir teknik bilgi yok , sağdan soldan duyduğu birkaç olumsuzluğu cımbızlayıp, çevirip çevirip burada yazıyor , ne olduğu kim olduğu belli değil , sadece olumsuz hava yaratmaya çalışıyor , bu tip insanlara itibar etmeyin..

Dodge06
3 ay önce - Sal 28 Hzr 2022, 10:46

Neyin verilecek teknik bı bilgisi var belediyenin vercegi karar bekleniyor emsali kaç vercek ise artık..0.8 verilirse kötü 1 verilirse ehiste 1 in üzeri verilirse iyi olur ...diğer konular halkedildimi bu işi bilenler kendi demiyormu 1/100000ve 1/25000 lik planlar onaylanmadsn 1/1000 lik plan bişey ifade etmezdiye..plan aşama aşama ilerler en sonuncusu 1/1000 liktir sen 1/100000 likte sıkıntı varken onu halletmeden bı üst aşamaya geçersen bosa ilerlemiş olunur bunu kime sorarsanız sorun

Sultan kurt
3 ay önce - Sal 28 Hzr 2022, 16:16

Gerçekten imarı çıkarmak isteseler önce en kısa zamanda imarın iptal edilmesine neden olacak durumları düzeltirlerdi .Göz boyamaktan başka bir şey yaptıkları bir şey yok. Biz yaptık seçimden sonra mahkeme iptal etti oh ne ala bahane...

Ank feride
3 ay önce - Sal 28 Hzr 2022, 20:00
Böleren

Engel olanların Allah belalarını versin ben başka birşey dileyemiyorum artık kim ne rüşvet mi paymı neyse işte kim beklentileri İcin cıkarmıyorsa bu imarı hakkım haram olsun yıllardır bekliyoruz

Dodge06
3 ay önce - Sal 28 Hzr 2022, 21:13

Benim olumsuzluk yaratmaya çalıştığım yok Aybüke hanımda bu konulara dikkat çekmesimi belediyeye yazı şikayet gönderin denilmedimi kaç kişi yazmıştır Allah bilir..benim temennim imarin bian evvel geçmesi ama emsal 1 in alti olmamalı..inşaallah en az emsal 1 olur..burası cigunlugu vatandaş arsası olduğu için boyle sanırsam Engin bey bu konularda bilgilendirme iyi olurdu hisse hatalari ne durumda ve 1/100000 lik plan ve 1/25000 lik planlar ne aşamada bunlar çözülmeden 1/1000 lik plan çıksa bile ilerleme nasıl olur ki..benim anlamadığım şuan verilebilecek emsal belediyenin gözünde 0.8 emsal imisya sizde..yüzde 20 arsadan pay verirken 1.45 emsali nasıl veriyordu belediyenin amacı milleti yine arsadan pay vermeyemi zorlamak acaba emsali düşük tutarak

sayfa 130
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet