Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Susuz Belören güncel arsa ve emlak piyasası
« önceki   123 ... 106107108 ... 169170171   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 107
Engin Ankara
2 ay önce - Pzr 29 May 2022, 16:34

Mehmet bey,

elinizde tapunuz var mı? Parsel bilgilerinden imar planı içinde kalıp kalmadığı belli olur.

Kooperatif hisseniz var ise, kooperatifinizden arsaların tapu ve parsel bilgilerini alabilirsiniz.

MehmetBeys
2 ay önce - Pzr 29 May 2022, 16:56

Engin bey biz 17 yıl önce birisi aracılığıyla aldık kooperatif mi bilmiyorum nasıl öğrenebilirim sadece yerimizden geçen yıl yol geçti bir bölümü kamulaştırıldı ama nereye kalıyor bilmiyorum siz Ankara’da mısınız

Engin Ankara
2 ay önce - Pzr 29 May 2022, 18:01

Mehmet bey, elinizde tapu veya kooperatif hisse devri evrakı yok mu?

Geçen sene yol geçen kesim imar planı dışında kalan bir yer. Oradaki parsellerin sadece çok küçük bir kısmı imar planına girdi.

Yol geçen yerlere karayolları tarafından m2 sine 350 lira kamulaştırma bedeli biçildi.

Arsanızı araştırıp yerini bulmanızı ve kamulaştırma bedelinin düşük olduğu sebebiyle itiraz etmenizi tavsiye ederim. Imar geçince arsa fiyatları çok güzel artış gösterir, kamulaştırma bedelinin de artırılması sağlanır.

MehmetBeys
2 ay önce - Pzr 29 May 2022, 18:08

Engin bey biz sizinle nasıl irtibata geçeriz ben size telefon numaramı versem bir görüşsek sizinle evet 350 TL’den mahsup edildi orada bir arkadaşım vasıtasıyla biraz bilgi aldım müsait olursanız bir telefonla görüşmek isterim sizinle bana orası daha çok konuttan ziyade sanayi olucak dedi doğru bilgiyi nasıl alıcam bilmiyorum

aybak
2 ay önce - Pzr 29 May 2022, 18:23

Engin bey hangi kooperatifler imzaladı veya kaldı. 6 kooperatifin ismini verir misiniz. Biz de bilelim. Ben de üyeyim o açıdan soruyorum.

Engin Ankara
2 ay önce - Pzr 29 May 2022, 18:35

Mehmet bey,

hissedar (meşhur email işareti) gmx (nokta) net

Email atarsanız cevap verebilirim.

Sanayi demişlerse yolun kuzeyinde kalan kesimdir, orası imar dışı. Ileride kuzeydeki sanayi ve teknolojik bölgenin genişleme alanına girebilir.

MehmetBeys
2 ay önce - Pzr 29 May 2022, 18:52

Engin bey
Meail attım size geldimi acaba

MehmetBeys
2 ay önce - Pzr 29 May 2022, 19:19

Engin bey
Şimdi yerimize internet üzerinden baktık sizede meail attık görünce iletişime geçebilirmiyiz

memoli_66
2 ay önce - Pzr 29 May 2022, 20:55
Mehmet bey

Mehmet bey birinin bana internetteki fiytları sormasını bekliyordum siz sordununuz.
Onların çoğu sahtekar şöyle sahtekar şimdi orda 600 den başlayan fiyatlar yazıyo orası size 1500 e mal ediyorlar.
Bakın en yakın örnek geçen suna hanım başkan konuşmadan önce 770 e satılığa çıkardı 1000 e yakın sattılar m2 sini.
Benim bahsettiğim kök tapu ve ön parseller ama imar her yere vuracağı için aşırı fark edeceğini düşünmüyorum.
Açıkçakası satın alanları tanıdığım için eminim ve ora piyasasına hakimim.
Geçen sene ön parsellerden 2000 m2 kök tapu aldım.1000 daha alma imkanım vardı onuda riske etmek istemedim kesin belli değil ama pişman olacak gibiyim,ama önemli değil herşey yolunda gitsinde önemi yok.
Saygı ve selam ile…

yyatnuk
2 ay önce - Pzr 29 May 2022, 22:17

Şuan ilanda olanların çoğu fake yani sahte ilan.bizzat arayıp teyit edebilirsiniz , m2 fiyatları plan için 1000-1200 taban fiyata oturmuş durumda , askıya çıktığında fiyatlar 1500 üstünü görecektir.

sayfa 107
« önceki   123 ... 106107108 ... 169170171   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet