Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5

Herhangi bir Hatta sizce aşağıdakilerden hangisi doğru olmalı ?
Bir İETT Otobüsü, bir ÖHO Çalışıyorsa bu şekilde kalmalı! 14.6%  14.6%  [29]
Bir İETT Otobüsü, bir ÖHO Çalışıyorsa; ÖHO Ayrılmalı sadece İETT Çalıştırılmalı! 42.9%  42.9%  [85]
Bir İETT Otobüsü, bir ÖHO Çalışıyorsa; İETT Ayrılmalı ÖHO Çalıştırılmalı! 3.0%  3.0%  [6]
İETT ve ÖHO Aynı Hatta beraber çalıştırılacaksa, İETT'de geçen kartlar ÖHO'de de geçsin! 34.3%  34.3%  [68]
Fikrim yok! 5.1%  5.1%  [10]
Toplam Oy : 198

ralzalam
11 yıl önce - Pts 01 Arl 2008, 22:49

Ne iett ne öho en doğrusu Metrodur. ömrümüz yollarda geçiyor trafik rezil

Arda M Öztürk

10 yıl önce - Prş 10 Eyl 2009, 16:31

kalite ve klima rahatlık açısından iett
hız duraktan başka bir yere binmede öho(benim en sevdiğim halk otobüsü efsane lakabını takdığım Hyundai otobüsler şöför öyle bir kaptırıyorki aracı hayran olursunuz dün gine şansıma o geldi
kırmızı ışıktaydı tam yeşil yandı arkasındanda citaro geliyordu kapıya atlıyabildim sonunda bindim.çok güzel bir araç.hele birde kapı açıldınmı o dıt sesi herkes gıcık olur ama benim hoşuma gidiyor )

Cemoli D18
9 yıl önce - Çrş 15 Arl 2010, 15:42

öhoların anlayışsızlığı olmasa iyi ama durum böyle olunca sadece iett denilir

Emir9090
4 yıl önce - Cum 23 Oca 2015, 17:33

İETT şoförleri çok iyi davranıyor.Laf falan filan etmiyor.Yoğunlukta çok az(bazı hatlarda çok yoğun).Ama ÖHO
şoförleri insanlarla hiç iyi anlaşamıyor.Örnek haber:Otobüste 'Akbil' kavgası
İstanbul'da otobüse binip akbil basmayan gençle şoförün tartışması kavgaya dönüştü. İçkili genç akbil basmamakta ısrar edince şoförle sözlü tartışma kavgaya dönüşüyor. Otobüste bulunan yolculardan biri olay anını böyle kaydetti.Kaynak:CUMHURİYET GAZETESİ

Misafir ed8

3 yıl önce - Sal 21 Hzr 2016, 12:54

istanbulda öho olarak kaç şirket veya kooop var

ccozturk
3 yıl önce - Çrş 22 Hzr 2016, 01:10

Öholarla İETT otobüsleri hem otobüsün bakımlı olması ve konforu olarak hem şoförün tavırları ve sürüşü bakımından kıyaslanamaz bile. İETT açık farkla daha kaliteli bir yolculuk sunuyor. Öho ve ioaşlarda denetimler ve eğitimler arttırılmalı.

mehmet karakas7
1 yıl önce - Prş 01 Şub 2018, 19:35

ne zaman bitecek bu öho ların trafik kazaları

Serhat Atay
1 yıl önce - Cmt 01 Arl 2018, 10:22

Bence İETT ama öhoların kötü yanı şöförü minibüsçülerden farksız tabi bunu her minibüsçü için söylemiyorum ama öyle

sayfa 5
ANA SAYFA -> ULAŞIM