Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2

Herhangi bir Hatta sizce aşağıdakilerden hangisi doğru olmalı ?
Bir İETT Otobüsü, bir ÖHO Çalışıyorsa bu şekilde kalmalı! 14.6%  14.6%  [29]
Bir İETT Otobüsü, bir ÖHO Çalışıyorsa; ÖHO Ayrılmalı sadece İETT Çalıştırılmalı! 42.9%  42.9%  [85]
Bir İETT Otobüsü, bir ÖHO Çalışıyorsa; İETT Ayrılmalı ÖHO Çalıştırılmalı! 3.0%  3.0%  [6]
İETT ve ÖHO Aynı Hatta beraber çalıştırılacaksa, İETT'de geçen kartlar ÖHO'de de geçsin! 34.3%  34.3%  [68]
Fikrim yok! 5.1%  5.1%  [10]
Toplam Oy : 198

Aytac_yolas
14 yıl önce - Pzr 11 Arl 2005, 20:46

Aslında sefer sıklığı açısından ikisinin de olması iyi birşey.Öte yandan bu durumlarda ÖHO'nin minibüsçüler gibi davranması da insanı ikilemde bırakıyor.

Tunc

14 yıl önce - Pzr 11 Arl 2005, 21:06

Her ikisinin de calismasi, Avantaj olarak goruyorum, OHO lerininde Belediye otobusleri gibi Disipline edilmeli ve Surekli Konrol edilmeli, Ayni biletlerinde Her iki Otobusde de gecerli olmali....

Rustem
14 yıl önce - Pzr 11 Arl 2005, 22:13

Alıntı:
Her ikisinin de calismasi, Avantaj olarak goruyorum

Ben de ikisinin de çalışmasını destekliyorum. Hatta sadece ÖHO'ların çalıştığı hatlar varsa bu hatlara IETT otobüsleri de konulması gerekiyor. Ben mavi kart kullanmıyorum ama mavi kart kullananlar gidecekleri güzergahta sadece ÖHO çalışıyorsa mağdur olmuyorlar mı?

okan kaya
13 yıl önce - Prş 18 May 2006, 10:39

bencede het hatta İETT ve ÖHO olacak

seyhun2
13 yıl önce - Çrş 06 Eyl 2006, 17:01

ya her ikisi çalışsın ama bazı öho şöförleri otobüsleri çok hızlı kullanıyor ve kaba davranıyor.ben tercihimi belediye otobüsleri tarafından kullanıyorum.

GURBET_KUŞU67

13 yıl önce - Cum 24 Ksm 2006, 20:42

Alıntı:
İETT ve ÖHO Aynı Hatta beraber çalıştırılacaksa, İETT'de geçen kartlar ÖHO'de de geçsin!

Zaten artık mavi kart ve akbiller özel halk otobüslerinde de geçiyor.Çok güzel bir uygulama öho kullananlar için.

115 İsmail
11 yıl önce - Pts 06 Ekm 2008, 00:43

Bir Biletçi Olarak İ.E.T.T VE ÖHO Ları Karşılaştırınca Ortaya Çıkan Sonuç: İnsanların Tercihi ÖZEL HALK OTOBÜS 'DÜR...

Enes Zengin
11 yıl önce - Pts 06 Ekm 2008, 00:45

Alıntı:
Bir Biletçi Olarak İ.E.T.T VE ÖHO Ları Karşılaştırınca Ortaya Çıkan Sonuç: İnsanların Tercihi ÖZEL HALK OTOBÜS 'DÜR...

Hangi insanların tercihi?

500 türevi hatlarda İETT çalıtırmazsanız tabiki insanlar ÖHO' ya mahkum olur.

İETT ve ÖHO' nun ortak çalıştığı hatlarıdaki yolcu dağılımı kesinlikle İETT lehinedir.

En son Enes Zengin tarafından Pts 06 Ekm 2008, 01:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Gökçe Aydın
11 yıl önce - Pts 06 Ekm 2008, 00:47

Ben istisnalar haricinde hiç kimsenin çok ciddi bir tercih davranışının olduğuna inanmıyorum. Önlerine ne gelirse ona biner insanlar.

adem hrd

11 yıl önce - Pts 06 Ekm 2008, 01:09
İETT ve ÖHO Aynı Hatta beraber çalıştırılacaksa, İETT'de geçen kartlar ÖHO'de de geçsin!

şu anda iett de geçen bütün kartlar ve akbiller bütün toplu taşıma araçlarında geçerlidir .ben halk otobüs esnafı olduğum için tabiki kaldırılmasını isteyemem fakat metrobüs falıyete girdiği ilk günden bu yana çoğu hatlarda iett otobüsleri azaldı .burada devamlı halk otobüslerine yükleniyorsunuz .fakat akbil kullanan iett şöförlerini inanın her hatta mecburen solluyoruz .yolcular eskiden bizi şikayet ederdi.iett şöförleri akbil kullanmaya başlayınca bizden daha yavaş gidiyorlar. tabiki bu söylediğim bütün şöförler için geçerli değil.

sayfa 2
ANA SAYFA -> ULAŞIM