Ana Sayfa 882 bin Türkiye Fotoğrafı
Bursa Karacabey Haraları (Avrupa'nın en büyük harası)
Sayfa: Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Ana Sayfa -> BURSA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
MURAT ÇELİK

6 yıl önce - Prş 10 Nis 2008, 12:45

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Emre Yaşar

5 yıl önce - Sal 09 Eyl 2008, 23:27

Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük, dünyanın ise sayılı haralarından olan Mart 2001'de açılışı yapılan bu pansiyon hara duyduğuma göre 27 kilometreyi aşan 5 bin dekar araziye kurulu dev bir hara imiş. T.j.k. güzel iş başarmış, tebrikler.

En son Emre Yaşar tarafından Çrş 10 Eyl 2008, 00:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Volkan TOPRAK

5 yıl önce - Sal 09 Eyl 2008, 23:37

Bir hatayı düzeltmek istiyorum, Karacabey harası olarak bilinen yer resimlerde yüklenen yer değildir. Resimlerdeki İzmirden Bursa yönüne gidişte yolun sağında kalan Türkiye Jokey Kulübüne ait Karacabey Pansiyon Haradır, fakat Karacabey Harası olarak ünlenen asıl yer, Pansiyon Harayı geçtikten yaklaşık 5-10 KM. sonra solunuzda kalacak olan Tarım ve Köyişleri Bakanlığı TİGEM'e bağlı Karacabey Tarım İşletmesidir.
Tarım ve Köyişleri Bakanlığının bir personeli olarak bu yanlışlığı düzeltme gereği hissettim saygılarımla..

Not: Önceki mesajları da okuduktan sonra bu bilgiyi açıklayarak paylaşmak istedim, Önceki mesajlarda hangisinin bilinen Karacabey Harası, hangisinin de TJK'na ait hara olduğu acıklayıcı bir biçimde yazmıyor, yinede teşekkür ederim. önceki mesajları benden daha iyi okuyan arkadaşıma...

En son Volkan TOPRAK tarafından Çrş 10 Eyl 2008, 16:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

G.yenice

5 yıl önce - Cum 13 Mar 2009, 00:36
haranın önünden geçerken çektiğim bir kaç resim

(+)

(+)

(+)

Nadir Yılmaz
5 yıl önce - Prş 11 Hzr 2009, 23:37

(+)

(+)

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)