Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa'da nerede ne yenir, ne içilir?
« önceki   123 ... 212223   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 22
hakanda
6 ay önce - Çrş 14 Hzr 2017, 10:31

Alıntı:
Altıparmaktaki çetinkaya mağazasından aşağı inerken sağda köşedeki binanın zemin katındaydı turşucu eskiden hala duruyor mu bilemiyorum malum her yer Suriyeli ye kiraya veriliyor
Gedelek Özgür Turşuları, Özcan Abi yıllardır hala aynı yerde, aynı yeri işletiyor. Mutlaka uğrayın...

Güven Hoca

5 ay önce - Cum 16 Hzr 2017, 15:56
Kayhan'da İftar Menüleri

Misafir b83

5 ay önce - Cum 16 Hzr 2017, 16:38

Bursa'ya gelirseniz mutlaka İskender Kebap (Bursa Kebabı), Pideli Köfte, Süt Helvası, Bursa Böreği ve İnegöl Köfte yiyiniz. Yine İnegöl köftenin yanında İnegöl Piyazı ve tatlılardan Mustafakemalpaşa Tatlısını mutlaka yemelisiniz. Birçok yerde Bursa Döneri olarak da satılan tereyağlı İskendere benzeyen döneri şehir merkezinde yiyebilirsiniz. Dönüşte'de Kafkas'a uğrayıp meşhur Bursa Kestane şekerinin tadına bakınız.

Misafir b83

5 ay önce - Cum 16 Hzr 2017, 16:48

==Alıntı==
İşte buda dönerci rambonun kendisi giderseniz 30-40 dk sıra bekleyebilirsiniz.
==Alıntı==

Zafer bey haklısınız İnegöl'e geldiğimde yemiştim dönerini evet söylediğiniz gibi epey sıra beklemiştim müşteriler öyle yoğundu ki siparişleri yetiştiremiyorlardı. Ama Dönerci Rambonun fiyatları çok pahalıydı başka bir yerde tam ekmek yiyebileceğiniz paraya yarım ekmek yiyorsunuz ama tadı muhteşemdi gerçekten. Bu arada yukarıdaki mesajıma ek olarak Sadece Bursa ve ilçelerinde CANTİK olarak bilinen meşhur kıymalı pideyi yemeden gelmeyin. Hem ucuzdur hemde bağımlılık yapar. 4-5 tane yemeden kendinize gelemezsiniz.

Misafir 8f1

5 ay önce - Cum 16 Hzr 2017, 20:15

Arkadaşlar bursada en iyi cantıkçı neresi sizce bir de normal tavuk-et döner olarak demir amca ve dönerci mahmut favorim bunların dışında tavsiyeniz var mı ?

Güven Hoca

5 ay önce - Cum 30 Hzr 2017, 22:08
Beyazıt Pidecisi

(+)

Fahri

4 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 09:14

Merkezde kuymak (veya mıhlama) için önerebileceğiniz hangi mekanlar var?

Ali Kemal 80+
4 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 09:21

Başlığı görünce aklıma geldi ;

Kent Meydanında küçük bir mekan var eski basık bir yer, tavsiye üzerine gittim bir iskenderi var yemek değil resmen sanat eseri, o kadar yani.

Hesapta çok süperdi ama değdi

Güven Hoca

2 ay önce - Prş 05 Ekm 2017, 11:18
Facebook/Bülent Öztürk'ün sayfasında Mantı mekanı ve mantı çeşitleri

(+)

(+)

(+)

(+)

Vitamin Divan Lokantası
KÜÇÜK SANAYİ BANKALAR CADDESİ GİRİŞİNDE HEMEN SAĞ TARAFTA

(+)

Misafir d20

2 ay önce - Prş 05 Ekm 2017, 12:23

Bursa'da İnegöl Köfte yenir kardeşim. O kadar güzel ki tabak tabak yeseniz yine doyamazsınız.

sayfa 22
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 212223   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet