Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Manisa - Demirci
123 ... 343536   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Mustafa Taşlı

13 yıl önce - Cum 21 Ekm 2005, 21:37
Manisa - Demirci

Siteye gireli bir hayli zaman geçmiş olmasına rağmen yaşadığım ilçenin resimlerini yüklemek bugüne nasip oldu.Resimleri ben çekmedim ve pek iyi resimler olduğunu sanmıyorum ama siteye katkım olması açısından yine de sizlerle paylaşmak istedim.
İlçemizin çok fazla tanındığını söyleyemem.
Sadece kendi adını taşıyan halıları ve Celal Bayar üniversitesine bağlı Eğitim fakültesiyle tanınır.Belki sizin de bir tanıdığınız burada okumuş olabilir.
Ulaşımımız tam bir faciadır.İl merkezimize yaklaşık 4 saatte gideriz.Yol ise ralli pisti olarak (şaka yapmıyorum)kullanılmış uzun zaman önce.Salihli'den ilçemize Demirköprü barajının kıvrımları arasından gidilir.
Devletin hemen hiç yatırım yapmadığı sadece kendi imkanlarıyla kalkınmaya çalışan sıradan bir ege ilçesidir.Doğudaki yolları ve devletin ilgisizliğini eleştirenlere sesleniyorum;gelip görsünler köylerin fakirliğini,çaresizliğini ama devlete karşı sonsuz saygılarını,itaatlarını.
İlçemizin en güzel yanı ise hemen hiç göç almadığı için adi suç oranının çok az olması.

(+)

Güzel olmayan ve alıntı fotoğraflar silindi.Lütfen KURALLARIdikkatli okuyalım. Selahattin

uguremre

12 yıl önce - Prş 25 May 2006, 23:46
MANİSA-Demirci

fakülteden demirci

(+)

bağlar

(+)

fakülte içi

(+)

güldürlek piknik alanından

(+)

orman bölg. müd. bahçesi

(+)

uguremre

12 yıl önce - Sal 30 May 2006, 18:51
Demirciden Manzaralar

(+)

(+)

(+)

uguremre

12 yıl önce - Sal 30 May 2006, 19:09

Akdere Köyü

(+)

gökhan(D)
12 yıl önce - Cum 02 Hzr 2006, 21:37

Türk halkinin Kurtulus Mücadelesini önemli ölcüde basariya ugratan unsurlardan olan Demirci Cetesi bu yörede olustu sanirim??

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 343536   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler