Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir ve Depremler
« önceki   123 ... 313233   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 32
Haldun Turan

11 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 12:52

Tedirgin olmakla terk etmişler arasında dağlar kadar fark var ve sende birazcık Allah inancı varsa insanlık varsa bu başlıkta yalan yazmazsın anlıyor musun Tacettin Şenel?

Daha önce yaptığın mikroplukları hatırlayınca insan bunu boşuna yazıyor diyor aslında.

Senin ilk ceza almanı sağlayan o adi insanlıktan uzak vicdana sığmayan mesajını kaydettiğim bilgisayara bana onu tekrar ortaya çıkartma yeter diyorum size.

Gçrmediğin yaşamadığın şahit olmadığın bir ortam hakkında bu sitede yalan yazamazsın sen Tacettin Şenel

Ama orada yaşayanların orada olanların gözlemlerine ve dediklerine karşı çıkmak kansızlıktır balka da izahı yoktur yeter artık yeter.

Ahmet Ercan'ın dediklerini televizyonda canlı canlı izledim ben abimlede konuştum bizzat orada.

Adam işyerinde nescafe içerken deprem oluyor dışarı çıkıyor o an ne yapacak başka

Allah korkutmasın.

En son Haldun Turan tarafından Sal 08 Ağu 2017, 12:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Tacettin Şenel

11 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 12:54

Kardeşimle daha yeni az evvel telefonda konuştuk Kısa sürmüş ama çok sallamış tatilcilerin tadı keyfi iyice kaçmış.......

Haldun Turan

11 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 12:58

Bodruma 40 kilometre uzaklıktaki Güllükte yaşayan sözde kardeşin Bodrum merkezindeki havayı soluyamaz ambiyansı bilemez ve bunu daha önce de sana dedim yeter Tacettin Şenel zorlama artık.

Evet insanlar tedirgin olmuşlar diyebilirsin ama terk ediyorlar diyemezsin çünkü bu yalan 40 derece sıcakta insanlar nemden bunalmış ayıp ama.

Her yerde nem var şu an Ayvalıkdayım sen kendini İzmirde güvende mi sanıyorsun o çok sevdiğimiz İzmirden bile çok daha güvenli Bodrum bunu sakın unutma.

Son olarak Allah ne derse o olur Tacettin bey bunu çok iyi biliyorsun.

Kokoreç başlıklarında sizlerin ve bizlerin yaptığı saçma sapan komik ve anlamsız geyiklere benzemez bu konu size yeter diyorum ve rica ediyorum.

En son Haldun Turan tarafından Sal 08 Ağu 2017, 13:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Tacettin Şenel

11 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 13:02

Son depremlerde Yapılar Eyice hasar aldı Allah korusun biradaha 6 ve üstü deprem olursa Taş taş üstünde kalmaz vallahi göçmedik yer kalmaz Allah beterinden saklasın .....

Haldun Turan

11 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 13:04

Amin Tacettin Şenel amin İzmirde o şiddetde deprem olursa işte o zaman nasıl bir sonuç çıkar işte onu Allah bize yaşatmasın

Tacettin Şenel

11 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 13:07

Kardeşim Deprem anında Bodrumdaymış Üniverste Hastanesindeymiş çok şiddetli hisedilmiş zaten akşam haberlerde izleriz deprem anını tatilcilerin kaçışını görürüz Allah Bodrumu Tsunamilerden saklasın korusun.....

Haldun Turan

11 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 13:10

Tacettin Şenel Bodrumda üniversite hastanesi yok yeter lafdan anlamıyor musun sen ?

Allah belamı versin mikropluk yapmak istiyorsun ama yapamayacaksın sana insan gibi yazdım rica ettim

Kansızlık yapma

Bütün denetçilere senin mikropluk yapmak için fırsat kolladığını yazacağım insanlıktan çıkma

En son Haldun Turan tarafından Sal 08 Ağu 2017, 13:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Tacettin Şenel

11 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 13:12

Alıntı:
Tacettin Şenel Bodrumda üniversite hastanesi yok yeter lafdan anlamıyor musun sen ?

Hastanede olduğunu söyledi sanki üniverste dedi gibi O Özel hastaneye gider......
herneyseyfe Afat afet kötü birşeydir Tekrardan Geçmiş olsun.......

mahmut11
11 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 13:54

Haldun.
Boşuna sinirleniyorsun.
Tam da bunun ekmeğine yağ sürüyorsun.
SENI SINIRLENDIRIP CEZA ALMANI AMACLIYOR.

SERDAR OZAN
11 ay önce - Sal 08 Ağu 2017, 14:25

Tamam anladık Haldun gibi üyeleri sinir etmek için hayali dede hesabı uzerinden sinir bozucu mesajlar yazıp duruyorsunuz da kusura bakmayın ama iyice adileştiniz ve kantarın topuzunu fazla kacırdınız artık. Sırf üyeleri sinir etmek için binaların hasar gördüğünü ve Allah korusun yeni bir depremde yıkılacağını yazarak insanları paniğe sevketmek hem ayıp hem günahtır. Hadi kuldan utanmıyorsunuz onu anladık da Allah'tan da mı korkmuyorsunuz siz? Allah aşkına kendinize gelin ve artık kendinize çekidüzen verin ve de esas vazifeniz olan sitemizin eski parlak günlerine dönmesi için gerekenleri yapın. Bu yarattığınız sahte hesaplar ne size, ne üyelere ne de siteye hiç bir fayda sağlamıyor. Bilakis sitemizin günden güne kan kaybetmesine sebep oluyor. Kalite yerlerde. Artık sitemizde uyelere fayda sağlayacak, bilgı paylaşımları yok denecek kadar azaldı farkında değil misiniz? Yıllarca bu siteye inanılmaz katkılar sağlayan o eski üstadlar neden sitemizi teker teker terketti hiç düşünüyormusunuz? Ben söyleyeyim site artık o eskiden olduğu gibi gerektiğinde başvurulacak bilgi kaynağı olmaktan çok uzak da ondan. Bunu yerine mantıktan, bilgiden uzak saçmasapan mesajların ve başlıkların olduğu bir web çöplüğüne döndü. Zahmet edip sitedeki bir on yıl kadar önceki paylasımları, mesajları dönüp okuyun ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Mesela Akın Kurtoğlu isimli eski bir üyemizin Rumen İntependenta tankerinin Yunan gemisiyle çarpışıp infilak ettiği geceyi anlattığı muhteşem mesajını bir okuyun. Okuyun da sitemizin nereden nereye geldiğini görün. Belki o zaman eserinizden utanırsınız. Ha utanmassanız o sizin bileceğiniz iş. O zaman zaten kalitesi yerlerde olan siteyi yarattığınız hayali hesaplar üzerınden göndermeye devam edeceginiz saçmalıklarla iyice mahvedin.

sayfa 32
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 313233   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet