Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Kerim KARADAĞLI

3 ay önce - Çrş 10 Ağu 2022, 21:18

Altı üstü bi kavşak yapıyor belediye ama kavşağın inşaat alanına hangi cepeden yaklaşsan 10 tane aynı tabelayı 200 metre içerisine dikmişler !

Nedir bu kadar reklam yapmanın sebebi ?

Nedir bu kadar kocaman tabela yaptırıp birileri zengin etme telaşı ?

Seçim için yapılan yatırımdan başka ne beklenebilir ki zaten !

Yazıklar olsun. Bu ülkede işçinin fakir fukaranın parasını kim çar çur ediyor ve reklam yapıyorsa her kuruşuna kadar yiyen herkese haram zıkkım olsun...

Mehmet Emin 8900
3 ay önce - Çrş 10 Ağu 2022, 21:24

Reklam yapılmasının bir sebebi olamaz mı Kerim Bey? "Belki bir sebebi vardır" deyip kötü düşünmeseniz olmaz mı?

Kerim KARADAĞLI

3 ay önce - Prş 11 Ağu 2022, 08:29

Alıntı:
Reklam yapılmasının bir sebebi olamaz mı Kerim Bey? "Belki bir sebebi vardır" deyip kötü düşünmeseniz olmaz mı?

Sebepsiz bişey yapılmaz. Sebebini belirttim zaten. Sizin gibilerin desteğini almak...

serkan33

3 ay önce - Cum 12 Ağu 2022, 22:38

Bir de benim anlamadığım şey şu; yasalara göre ilçe belediyesi bu tarz köprülü kavşak yapamaz, sorumluluk alanı Büyükşehir Belediyesi’ne aittir, yasaların etrafından mı dolandılar yoksa yasa kanun kural mı tanımadılar anlamadım ama böyle bir şeyi ilk kez görüyorum yani normalde sadece ara sokaklardan sorumlu olan ilçe belediyesi kavşak yapıyor!

Mahmut Göksu
3 ay önce - Cum 12 Ağu 2022, 22:46

Alıntı:
Bir de benim anlamadığım şey şu; yasalara göre ilçe belediyesi bu tarz köprülü kavşak yapamaz, sorumluluk alanı Büyükşehir Belediyesi’ne aittir, yasaların etrafından mı dolandılar yoksa yasa kanun kural mı tanımadılar anlamadım ama böyle bir şeyi ilk kez görüyorum yani normalde sadece ara sokaklardan sorumlu olan ilçe belediyesi kavşak yapıyor!

Bahsettiğiniz doğru ama bizim büyükşehir belediyemizde hizmet etmeye niyet olmadığı için yapamıyor yapmıyor.

Karataş köprülü kavşağını da Şahinbey belediyesi yaptı belediye meclisinden yetki alıp yapıyor.

Ama derseniz ki Gaziantep büyükşehir belediyesi ne yapıyor bütçesini nasıl kullanıyor onu bende çok merak ediyorum .

Aşırı derece de rahatsız oluyorum Fatma şahin'in bu önem vermemesinden ama işte diyecek bi şey yok.

sayfa 5
« önceki   123456 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> GAZİANTEP