Ana Sayfa 900 bin Türkiye Fotoğrafı
Çağatay

9 yıl önce - Cmt 23 Nis 2005, 10:27
Migros Alışveriş Merkezi Akköprü [AVM] - Türkiye'nin en büyük alışveriş merkezi (idi)

Şu anda Türkiye'nin en büyük alışveriş merkezi Migros Alışveriş Merkezi Akköprü - Ankara

batu
9 yıl önce - Cmt 23 Nis 2005, 12:40

Hayır şu anda türkiyenin en büyük alışveriş merkezi Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi-Kadıköy!

Çağatay

9 yıl önce - Cmt 23 Nis 2005, 15:26

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ MERKEZİ
MİGROS ALIŞVERİŞ MERKEZİ ANKARA
Ankaralılar'ın alışveriş anlayışını değiştiren ve günlük hayatında çoktan yerini alan 126.600 m2'lik Türkiye'nin en büyük Alışveriş Merkezi olan Migros Alışveriş Merkezi Ankara 27 Ağustos 1999'da açıldı.

Modern şehir yaşantısının yarattığı çeşitli ihtiyaçlar göz önündee bulundurularak tasarlanan Alışveriş Merkezinde; oyuncaktan konfeksiyona, beyaz eşyadan sağlık ürünlerine, ev dekorasyonundan kitaba kadar her türlü ürünün bulunduğu 125 mağaza - 9 SİNEMA SALONU VE 18 RESTORAN yer alıyor.

İlklere imza atan Migros Alışveriş Merkezi Ankara, Türkiye'nin ilk ve tek "üç boyutlu" sinemasını hizmete açmış, Avrupa'da ilk defa kullanılan kasiyersiz self servis kasalarını Türkiye'nin en büyük Migros hipermarketinde kullanıma sunulmuştur.

Hüsnü

9 yıl önce - Cmt 23 Nis 2005, 15:33

arkadaslar

Buyuklugu metrekareye mi yoksa dukkan sayisina göre mi ayarliyoruz?

metrekare ise migros ankara olur
dükkan sayisina görede Akmerkez olur
hangisi o zaman?

BENCE SITE ICINDE ALISVERIS MERKEZLERI ADI ALTINDA BIR BUYUK BASLIK ACALIM
ne dersiniz?

batu
9 yıl önce - Cmt 23 Nis 2005, 20:17

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ MERKEZİ MİGROS ANKARA DEĞİL TEPE NAUTİLUS İSTANBUL'DUR.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Türkiye'nin en büyük alışveriş merkezi Tepe Nautilus, bir deniz kenti olan İstanbul'un önde gelen gözde semtleri arasında yer alan Kadıköy Acıbadem'de faaliyet gösteriyor.

170 bin metrekarelik alanda kurulan ve kısa zamanda Anadolu yakasının yeni çekim merkezi olan Tepe Nautilus, 130 mağazasıyla her hafta yüzbinlerce ziyaretçiyi ağırlıyor.

Deniz konseptini işleyen, ziyaretçilerini seçkin bir atmosferde ağırlayan ve Türkiye'nin tek tematik alışveriş merkezi olan Tepe Nautilus'ta farklı konseptlerini ilk kez sergileyen 70'i aşkın ulusal ve 30 uluslararası marka ziyaretçilere alışverişin dışında da keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak, Türkiye'de benzeri olmayan olanaklar sunuyor.

En son batu tarafından Pzr 24 Nis 2005, 12:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

milkbone
9 yıl önce - Cum 20 May 2005, 18:08

selamlar
Su anda Dünyanın en büyük alışveriş merkezi Kanada'da bulunmaktadır.
West Edmonton Mall adındaki alışveriş merkezinde 800 adet magaza bulunmaktadır.ilgilenenler için www.westedmall.com adresinden bilgi alabilirler.
Birde America'da Mall Of America var ordada 400 ün üzerinde magaza var.bilgi için
www.mallofamerica.com

Benim su anda bildiklerim bunlar.Yeni bilgileri sizlerle paylaşmak güzel bu arada Türkiye'deki Alışveriş merkezleriyle ilgili projeleride hep beraber paylaşabilelim.
hepinize selamlar....

auser
9 yıl önce - Cum 20 May 2005, 20:29
Alisveris MERKEZI

Merhaba,
Ben Amerikada okuyorum ve merakimdan soruyorum da.........Benim bildigim dunyanin en buyuk 71 alisveris merkezi Amerika ve Kanada'da. Simdi bu alisveris merkezi gercekten ikinci buyuk mu olucak?

Başdoğan

9 yıl önce - Cum 20 May 2005, 20:33

Alıntı:
burada tartışılan büyüklük konusuna gelirsem: projelendirildiğinde ( 1985 ten bahsediyoruz ) gerçekten en büyük 2. alışverişmerkeziymiş, ancak şu anda bildiğim kadarıyla 8. en büyük.

speaca arkadaşımız zaten en büyük 2. alışverişmerkezi olmadigini yukarıda belirtmişti...

Burç

9 yıl önce - Cum 20 May 2005, 21:01

Her ne kadar Kanada ve Amerika en büyük alışveriş merkezlerine sahip olduklarını
zannetseler de, mesela Kapalıçarşı (dünyanın ilk alışveriş merkezi) hala bile çoğundan
büyüktür. Onu biraz gözardı ederler, işin garibi bizim insanımız da görmezlikten gelir,
hep Kanada'dan örnekler verilir. Garip değil mi?

mhkose
5 yıl önce - Cum 17 Nis 2009, 03:20

İnternetten arattığımda Türkiyenin en büyük AVM'nin Etlik Antares AVM / Ankara
olduğu yazıyor..Gerçekten çok şaşırdım..BenCevahir,İstinyePark,Kanyon AVM'yi türkiyenin en büyük AVM'leri zannediyordum...

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET