Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstiklal Caddesi Güzelleşiyormuş!
« önceki   123 ... 222324   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 23
kami suyutmaz
3 yıl önce - Cmt 28 Şub 2015, 21:02

yaklaşık 50 senedir bu nezih caddede dolaşmış,çevresinde yaşamış biri olarak bir iş gezisi nedeniyla geçen hafta gittiğim bu bölgede gördüğüm tablo tam anlamıyla iğrenç,felaket,mide bozucuydu..
Bu şehir ,ç,nsürekli dünya kenti,asrın buluşması v.s diye söylem yapılıyor.
Üstünden atlanan kaldırım taşları,inşaat artığı zemin,caddede bacak kıran tuzaklar,iğrenç çöp toplama sistemi,vızır vızır geçen araçlar,...
İstersen 1-2 günde köprü söküp takıyorsun ama bir caddeyi terbiye edemiyorsun dersek alacağımız cevap belli olsada .böylesine tarihi bir bölgenin halini böyle söylüyorum;KEPAZELİK..

mus7y123

3 yıl önce - Pzr 01 Mar 2015, 11:47

@Kami bey
geçen bende gitmiştim, misafir gezdirdim. Bir an evel gitmek istedi gerçekten meydandan galataya kadar berbat bakımsız pislik içinde bırakılmış. Sürekli eylem yapıldığı için vatandaşdan fazla polis var. Zaten avrupa yakası yaşanmıyacak duruma geldi, iyiki anadolu yakasında yaşıyorum, işim olmadıkça gitmem!!!

FarukAcar22

3 yıl önce - Pzr 01 Mar 2015, 11:57
Sürekli eylem, kırılan kaldırım taşları...

İstiklal tüm marjinal grupların toplanma mekanı.
Turist mi geliyor, ülkeyi bu cadde mi temsil ediyor umurlarında değil.
Tamam Avrupada da sokak sanatcısı olur caddelerde eğlence olur, temiz bakımlı ünlü bir cadde ve restore edilmiş binalar olur, cafeler olur cadde boyu...
Bizim ise cadde boyu eylemler, polis ordusu, bakımsız kırılmış sökülmüş kaldırım taşları ve o ünlü istiklal caddesi

Misafir 24e

2 yıl önce - Pzr 24 Oca 2016, 19:32

İstiklal Caddesinde ortaya çıkan mezarlar Beyoğlu’nun bilinen tarihinin çok daha eskiye uzandığını gösteriyor. En azından M.S. 4–6. yüzyılda bu bölgede bir yerleşmenin ve bu yerleşmeye ait bir mezarlığın varlığı anlaşıldı.

http://www.hurriyet.com.tr/istiklal-caddesinin-al ...ck-dynamic

inanç09
2 yıl önce - Pzr 03 Tem 2016, 08:46

Asfaltla kaplanması hiç hoş değil umarım en kısa zamanda Arnavut kaldırımlarına geri kavuşur

Misafir 3cd

1 yıl önce - Pts 03 Nis 2017, 11:56

Bu cadde Türkiyenin utanç tablosudur resmen ülkeyi rezil ediyor....Her tarafı şantiye bozuk,zemin ve pislikten ibaret....

Birde dilencilerin,keko ve apaçilerin doluştuğu mekan oldu artık...

Kaliteli mekanların markaların uğrak yeri olması gerekirken bir yığın saçma sapan ucuz kalitesiz mekanla dolmuş....

Misafir 467

1 yıl önce - Pts 03 Nis 2017, 12:09

ya ona bakılırsa chp izmire metro yapıcaz size diye antik şehiri yağmalayıp üstüne metro tüneli kurmuşlar bide içine ettiğimiz tarihi eserler metero kazılarından çıktı diye mbir metro istasyonunda sergiliyorlardı sonra o sergiden vazgeçtiler galiba

Misafir 302

1 yıl önce - Pts 03 Nis 2017, 13:28

İstiklal caddesinin turizm için önemli bir yeri var ama son yıllarda anarşinin ve marjinal grupların merkezi haline geldi. Uyuşturucu kullanan tipler, alkolikler, kekolar, apaçiler vs. Bir temizlik lazım.

Volkan__34
1 yıl önce - Pts 03 Nis 2017, 15:12

Alıntı:
İstiklal caddesinin turizm için önemli bir yeri var ama son yıllarda anarşinin ve marjinal grupların merkezi haline geldi. Uyuşturucu kullanan tipler, alkolikler, kekolar, apaçiler vs. Bir temizlik lazım.

Evet temizlik lazim ama oncelikle Araplardan temizlik lazim. Mahvettiler guzelim yeri.

Misafir 170

1 yıl önce - Sal 09 May 2017, 21:12

Misafir 467 vs Çankaya da nerde antik kent varmış ve yağmalanmis ..ne içiyorsan bize de ver aynı kafayı ben de istiyorum 😆

sayfa 23
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 222324   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet