Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 751

Aşı yaptıracak mısınız?
Evet 62.6%  62.6%  [649]
Hayır 37.4%  37.4%  [387]
Toplam Oy : 1036

Burç

3 hafta önce - Çrş 22 Eyl 2021, 17:37

Türkiye vaka sayısında dördüncü sırada.
Dünyada her yerde vakalar düşüyor, Türkiyede yükseliyor.
Aşı karıştırarak yeni bir mutasyon elde ettik sanırım.

Mete ÖZTÜRK

3 hafta önce - Çrş 22 Eyl 2021, 17:42

Ozan Paşa demiş ki:
Şimdilik iki adet Sinovac, iki adet de Biontec olduk eşimle.

Akşit Abi Selamlar, aşı 3 doz değil mi herkes için, ?
Yoksa ben mi yanlış biliyorum, size nasıl 4 doz aşı tanımlandı ve oldunuz acaba ?

BJK 5106
3 hafta önce - Çrş 22 Eyl 2021, 17:42

Alıntı:
Aşı karıştırarak yeni bir mutasyon elde ettik sanırım.

Bu konularda bir "maharetimiz" de vardır zaten bilirsiniz. Güler misin ağlar mısın cinsinden!

Örn:

Alıntı:
Türk kadınının 'temizlik hastalığı' dünya literatüründe

Çamaşır suyu ve tuz ruhunun karışmasıyla ortaya çıkan ve dünya literatüründe bulunmayan zehirlenme türü, Dokuz Eylül, Atatürk, Dicle ve Erciyes üniversitelerinde yapılan araştırmalarla bilimsel yayınlara girdi.

https://www.aa.com.tr/tr/bilim-teknoloji/turk-kad ...de-/867559

Temizlik yapalım derken bilinmeyen bomba bile üretebiliriz yani!

Bu konumuz mesele için de bizden bize has şeyler türeme çok şaşırtmaz yani.

Ozan Paşa
3 hafta önce - Çrş 22 Eyl 2021, 18:02

Sevgili Mete, geçenlerde e-nabız sistemimi kontrol ederken baktım ikinci doz Biontec için tanımlama gelmiş. Telefonla sordum, sizin yurt dışında yaşayan aile fertleriniz var, isteyebilirsiniz diye bir açıklama geldi ( amma da dikkatlilermiş 😀). Mikrobiyoloji uzmanı bir yakınımıza ve bir kaç tıp uzmanına sorduk. Hepsi de benzer cevaplar verdiler, özetle ( şart değil ama vücut direncinizin yüksek seyretme süresinin uzaması için tavsiye ediyoruz ) dediler. Biz de olduk sevgili Mete'ciğim.

Durum bundan ibarettir. Bilmem cevabım tatminkar oldumu?

AhmetB_44

3 hafta önce - Çrş 22 Eyl 2021, 18:04

Yorumunuz nedir biyolojik sıvı hayranları

Mete ÖZTÜRK

3 hafta önce - Çrş 22 Eyl 2021, 18:06

Ozan Paşa demiş ki:
Bilmem cevabım tatminkar oldumu

Gayet açıklayıcı oldu Akşit Abi, teşekkür ederim ve sağlıklı günler diliyorum sizlere.

Ozan Paşa
3 hafta önce - Çrş 22 Eyl 2021, 18:13

Sağol Mete'ciğim.

Tabii, bu arada kalabalığa hemen hemen hiç karışmıyor ve dışarıda maskeli dolaşıyoruz.

Ben sürekli tenha yerlerde yüzüyor ve köy yollarında ( çok tenha oluyor ) günde ortalama 10.000 adım tempolu yürüyorum. Sigara hayatımda hiç kullanmadım, içki ise ayda yılda bir iki kez. Sağlığımıza özen gösteriyoruz. Bakalım, gittiği kadar gider. Ötesi yok.

Tacettin Şenel

3 hafta önce - Çrş 22 Eyl 2021, 18:44

Bugün Suat Seren hastanesinde korona testi yaptırdım Cuma günü prostatla ilgili ufak bir operasyon geçireceğim İnşallah birşey çıkmazda sağsalim şu dertten kurtulurum Aşı ile ilgili bir soru sormadılar bende söylemedim....

En son Tacettin Şenel tarafından Çrş 22 Eyl 2021, 19:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ERTUĞRUL
3 hafta önce - Çrş 22 Eyl 2021, 18:47

Motivasyon çalışmaları başlamıştır.

DepTr
3 hafta önce - Çrş 22 Eyl 2021, 19:02

(+)

Üreticisinin resmi olarak kabul ettiği kalp kası iltihabı riskine rağmen gençleri aşılamak, vatana ihanetten başka bir şey değildir.

İnsanlara bunun için baskı uygulayanlar, katil adayıdır.

Pfizer-BionTech resmi olarak aşılarının Miyokardit ve Prekardit riskini arttırdığını kabul etmiştir.

En yüksek risk 12-17 yaş erkeklerde bulunmaktadır.
Gençlerin bu sıralar her gün kalp krizi sebebiyle ölmesi bundandır.

Aksini iddia eden, görmezden gelen, miyokarditi hafife alan bilim düşmanıdır.

Miyokardit, kalp kasının iltihaplanmasıdır ve geri dönüşü yoktur. Kalbiniz ömrünüz boyunca bir daha doğru çalışmaz.

Bugün hafif kasılmalar ile geçti gitti dersiniz ama,
bir kaç sene sonra bir anda hayatınızı elinizden alıverir.

sayfa 751
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET