Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 749

Aşı yaptıracak mısınız?
Evet 62.6%  62.6%  [649]
Hayır 37.4%  37.4%  [387]
Toplam Oy : 1036

Orhan kahraman5454
3 hafta önce - Sal 21 Eyl 2021, 21:47

bugün 2. biontec aşımı vuruldum aynı ilk aşıda olduğu gibi sol kolumda geçenkine göre biraz daha az ağrı hissi var onun haricinde hiç bir sıkıntım yok şükür herkes aşısını olsun derim işinizi garantiye alın derim

AhmetB_44

3 hafta önce - Sal 21 Eyl 2021, 22:09

Bizim şirketin avukatı aşı kartı ya da PCR test sonucu olmayanların iş akdini haklı sebep ile tazminatsız sona erdireceğiz dedi. yargının görmesini istiyoruz, yargı karar versin. Çünkü dünyada eşi benzeri yok diyor

Burada en önemli şey tutanak tutturun, yani aşı kartım ve negatif PCR test sonucum olmadığı için beni şirkete almadığınıza dair tutanak tutar mısınız, deyin. Ya tutacaklar ya da izin verecekler.

Çevremde iki örneğe şahit oldum.

Bir arkadaşım ... üniversitesine doktora için gitmiş, içeri almamışlar, arkadaş da beni almadığınıza dair tutanak tutar mısınız demiş, sonra eşşek gibi almışlar

Aynı durum başka üniversitede öğretim görevlisi için olmuş, o da tutanak isteyince içeri almışlar. Yani tutanak tutmak işlerine gelmiyor

Tutanak sizin için delil. Mahkemeye dava açmak için tutanağı delil olarak sunacaksınız...

Pes etmek yok

DepTr
3 hafta önce - Sal 21 Eyl 2021, 22:50

(+)

Aşı kaynaklı kalp krizi salgınına bahane yükleniyor...

Yuvarla gelsin medya, buna da kanarız biz.

koronapatik emre
3 hafta önce - Sal 21 Eyl 2021, 23:02

Dizilerde kalabalık ve kapalı alanlarda çekim yapılıyor, ancak atmosferi bozulmasın diye hiç biri maske takmıyor. Çünkü dizinin konusu virüs değil, maske takılsa seyirci diziye kendini veremeyecek.

AhmetB_44

3 hafta önce - Sal 21 Eyl 2021, 23:05

Geçen sene covidden ölenlere kalp krizi diyorlardı. Bu sene biyolojik sıvı biontechten dolayı kalp krizi geçirip ölenlere Covidden öldü diyorlar!
Allah belanızı versin!!!
Ülkede resmen kalp krizi salgını var. Salgın Bakanı ve doktorlar gizlese de yakınları sosyal medyada gerçekleri açıklıyor...
Kalp krizini normal göstermek için değişik kılıflar uydurmaya başlamışlar bile
Küresel ısınma kalp krizi riskini arttırıyor şeklinde haber yapmışlar

koronapatik emre
3 hafta önce - Sal 21 Eyl 2021, 23:09

Onlar habercilikte harcanıyor, senarist olmalıymışlar.

Tacettin Şenel

3 hafta önce - Sal 21 Eyl 2021, 23:26

Bazen bende konuşuyorum ama işin aslını astarını pek bilmiyorum Hekim değilim Görüşlerimi izah ediyorum Acaba gerçekten Böyle bir Virüs varmı Belki var Belki yok Var isede Öldürücülük etkisi ne boyutta farklı Vücutta farklı musibetlere yol açıyormu işte Örneğin kalp rahatsızlığı Nefes darlığı gibi Tabi İnsan başına Hastalık gelmeden anlayamaz Vatandaşında Benimde Kafam allak bullak Benim Kızın arkadaşı daha yeni koronaya yakalanmış önce haberi yokmuş hiç ilaç kullanmamış evinde istirahate çekilmiş bir hafta yataktan kalkamamış dahada ağırlaşmış Fenalaşıncada Hastaneye gitmiş Korona tespiti yapılmış daha önce aşısınıda olmuş kız anlatıyor demiş ben daha önce hiç böyle birşey görmedim böyle durumlarda insanın dahada çok kafası karışıyor Ben En başından beri Manevi Hissiyatıma güveniyorum içimden bir ses bu aşıdan uzak dur Ailenide bu aşıdan uzak tut diyor tabi En doğrusunu CenabıHak bilir
Öte yandan Son günlerde haberleri izlerken Görüorum O Avrupada Binlerce insan sokaklara meydanlara çıkmış Koronayada İnanmıyorlar Aşıda olmak istemiyorlar bu insanların derdimi yok demekki birşeylerin farkındalar

AhmetB_44

3 hafta önce - Sal 21 Eyl 2021, 23:26

Mantık?

koronapatik emre
3 hafta önce - Sal 21 Eyl 2021, 23:30

Ek olarak yemek yerken maskeyi hep beraber çıkartmanızda cabası, yani aranızda zaten sosyal mesafe yok. Thy yarından itibaren yemek vermeye başlıyormuş mesela.

koronapatik emre
3 hafta önce - Çrş 22 Eyl 2021, 01:00

Virüs bombası 2020'mizinde 2021'imizinde içine etti. İnşallah 2022'de zorunlulukların hepsi kalkar, sadece tavsiye olarak kalır. Örneğin, maske takmazsanız ölürsünüz; gerisi kişinin kendi insiyatifinde.

sayfa 749
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET