Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3

Aşı yaptıracak mısınız?
Evet 62.6%  62.6%  [649]
Hayır 37.4%  37.4%  [387]
Toplam Oy : 1036

BJK 5106
10 ay önce - Cum 04 Arl 2020, 19:28

Şaibe gördüğümden hayır, düşünmüyorum.

Şaibeden kastım sürecin bütününde, kişiler, kurumlar, bağlantılar vs.

Aşı sadece sonuç kısımlarından biri ve hususi olarak verimliliği de bilinmemekte, yakın bir zamanda da bilinmesi beklenmez. Sadece yorumlama yapılabilir işte.

Hak ve hürriyetlere yaptırım veya tehditlerle zorunlu yapılmaya kalkılırsa bu şüphesel yön daha da artmış olur!

Olmak isteyen olsun, istemeyene de bilhassa bağışıklık sistemi yerinde olup reddedenlere de saygı gösterilsin.

Bu durumda senin yüzünden biz neden tarzı argümanlar da ortadan kalkmış olur büyük oranda.

Sen sağ ben selamet hesabı.

Ustura Faysal
10 ay önce - Cum 04 Arl 2020, 19:29

Ben de aşıya karşı değilim ama şahsen aşı yaptırmam. Şimdiye kadar çocukluğumda yaptıkları aşılar haricinde hiç aşı olduğumu hatırlamıyorum.

Aşı yaptırmam diyenlerin çoğunluğu komplo teorileri nedeniyle yaptırmak istemiyor. Yok çip yerleştirecekler, yok kötürüm yapacak v.s.

İyi de birileri bunu düşünecek olsa illaki gidip te Corona aşısına bunu yapmasına gerek yok ki, bebeklikten tut ergenliğe kadar bir sürü asi vurduruyoruz, adamlar istese kızamık aşısına, istese hepatit aşısına, isterse de karma aşıya yerleştirir o çipi zaten 😅

Korur korumaz orasını bilemem, ama komplo teorileri sebebiyle ben aşı olmam diyenlere diyecek kelime bulmakta zorlanıyorum 😅

Karaman Ahmet
10 ay önce - Cum 04 Arl 2020, 19:29

Bjk kardeş, Almanyada gurbetçilerin bulduğu aşı 6 ay biyunca test edildi ve yuzde 95 in üzerinde başarı oranı yakaladı.

Daha ne olsu, 10 yil insanları evlerine kilitleyip, aşıyı test etmeyimi düşünüyorsun?

Karaman Ahmet
10 ay önce - Cum 04 Arl 2020, 19:31

Ustura Faysal kardeş, mantık yurutebilmek için fikir gerekli.

!yunus!

10 ay önce - Cum 04 Arl 2020, 19:31

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=86853& ...mp;start=0

Şu başlıga göz atin nekadarda benzerlikler var.
Tabi ozamanlar sosyal medya troll ordusu bukadar buyuk degildi.

BJK 5106
10 ay önce - Cum 04 Arl 2020, 19:32

Evlere neden kilitleyesin artık.

Aşırı tedirginlik hissedip olmak isteyen olsun diyoruz işte.

Onlar da kesinliği olmamakla birlikte teorik olarak korunmalı olmuş olacak.

Doğukan Kahraman
10 ay önce - Cum 04 Arl 2020, 19:35

Sitede sanırım gönüllü aşıya katılan tek benim sanırım. 11 gün önce yaptırdığım aşı şu anda iyi gidiyor. Pazartesi ikinci doz uygulanacak. Ateşim bugüne kadar çıkmadı, sadece ilk başlarda kol ağrısı vardı. Doktorlarla her gün iletişim kuruyoruz, bir sıkıntı yok. Ayrıca ikinci dozdan sonra aşının etkisi belli olacağını düşünüyorum ama şu var ki, aşıdan sonra etrafımda kimsede virüse yakalanmadı. Önümüzdeki günlerde gelişmeler belli olacak.

Karaman Ahmet
10 ay önce - Cum 04 Arl 2020, 19:35

Avrupa Birliği ilk posta 300 milyon aşı ısmarladı.

Ysni ilk ezpta halkin üçte ikisi aşı olacak, ilk önce yaşlılar ve kronik hastalar, somra hastane personeli ve doktorlar ve sonra geriye kalanlar olacak.

Halkın yüzde 60 i bağışıklık kazaninca, saten sorunda çözülmüş olacak.

Meçhul Adanalı
10 ay önce - Cum 04 Arl 2020, 19:38

Ben gerekmediği sürece İnşAllah’ta gerekmez aşı olmam, kendileri virüsü yapıp aşıdan sürümle para götürecekler, sadece ilk parti aşıdan adamlar 17 milyar Euro para cukkalayacaklar, oyun içinde oyun Allah sonumuzu hayr etsin.

Doğukan Kahraman
10 ay önce - Cum 04 Arl 2020, 19:47

Alıntı:
Sn. Erdoğan canlı yayında covid aşısı olursa evet belki bende düşünebilirim 

O zaman Erdoğan, Korona olursa sen de olur musun?

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET