Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6

2021 yılı sizce nasıl bir yıl olacak?
2020’ yi aratmaz 51.2%  51.2%  [44]
2021’i aratır durumuna düşeriz 31.4%  31.4%  [27]
Herkesin ihtiyacı olan bir yıl gibi olucaktır 17.4%  17.4%  [15]
Toplam Oy : 86

Tacettin Şenel

9 ay önce - Prş 24 Arl 2020, 00:32
Perşembenin Gelişi Çarşambadan bellidir

Değil gelecek yılı 5 dakika sonrasını bile bilemeyiz Geleceği bilen yalnızca CenabıAllahtır CenabıAllah ne derse o olur onun içün Rabbim hakkımızda hayırlısını versin Belalardan Musibetlerden Virüsler hastalıklardan afetlerden depremlerden cümlemizi korusun diye dua etmek en makbul olanıdır Bizimkisi Tahmindir Şöyle bir laf var Perşembenin gelişi Çarşambadan bellidir diye onun içün ben pek ümitli değilim tek dünya geneli için değil kendi açımdan söylüyorum sağlık sorunları vesaire kendi problemlerimde var kendi açımdanda pek ümitli değilim aynı zamanda genel gidişat içinde pek ümitli değilim ama bir yandanda fazla karamsar olmamak gerek çünkü Her musibette bir hayır vardır buyruluyor inşallah daha iyi yerlere daha yüksek seviyelere makamlara geliriz bu 2020 yılı gibi bir yıl daha ben görmedim Virüsler sokağa çıkma yasakları ölümler afatlar seller afetler neler neler oldu daha geçen aylarda 50 senedir oturduğum ev tepeme yıkılıyordu hala daha duvarlar çatlak içinde büyük bir deprem atlattık yakınlarımzı kaybettik yani hiç iyi geçmedi ne diyelim Bizden geçti artık gayrı Allah çocuklarımızı evlatlarımızı korusun.....

Mahir Civelek
9 ay önce - Prş 24 Arl 2020, 00:37

Tam iyi bir yıl olacak derken virüs mutasyona uğradı . Tabi bu duruma karşı nasıl bir tutum sergiler ülkeler bilmiyorum. İnşallah 2021 eğitim açısından pozitif bir yıl olur. Yeni yıla evlerde gireceğiz malum yasak var 31 Aralık'tan 4 Ocak'a kadar. Umarım 2021 yılı hem ülkemiz, hem de bizim için bereketli, sağlıklı ve başarılı bir yıl olur.

Tuncer894
9 ay önce - Prş 24 Arl 2020, 00:41

2021'de okullar açılsın. Ben 12. Sınıf öğrencisiyim benim 6 ay sonra Üniversite sınavım var, virüs falan umurumda değil inşallah okullar biran önce açılır ve 2021 güzel geçer.

ccahit

9 ay önce - Prş 24 Arl 2020, 00:44

Tuncer okul eğer kaliteli bir lise ise acilmasinda senin için fayda olur ama artık herşey e- sanala geçiyor sende YouTube üzerinden kaliteli hocaları dinleyerek farkını ortaya koyabilirsin elinizde çok güzel imkanlar var değerlendirin.

Tuncer894
9 ay önce - Prş 24 Arl 2020, 00:47

Okul özel okul, bizim okul ağustos dan kasıma kadar açıktı sonradan kapandı bizim.

Tacettin Şenel

9 ay önce - Prş 24 Arl 2020, 00:54

Alıntı:
Okul özel okul, bizim okul ağustos dan kasıma kadar açıktı sonradan kapandı bizim.

Evladım Cahit abin hangi okula gidiyorsun diye sormamış Evdesin ya Teknoloji var Bilgisayar var o var bu var boş boş oturacağına bol bol ders çalış demek istemiş Sen talebesin hergeçen zamanın dakikan altın değerinde onun içün bol bol çalış evladım Mustafa Kemal paşa ne demiş Bugünün gençleri yarınların geleceğidir demiş çalışın bol bol çalışın bakmayın bize bizim işimiz yok gücümüz emekliyiz....

Tuncer894
9 ay önce - Prş 24 Arl 2020, 00:57

Alıntı:
Tuncer okul eğer kaliteli bir lise ise

Tacettin dede, okulun ismini söylemedim okul kaliteli mi diye sordu bende kaliteli anlamında özel okul dedim.
Ama son 2-3 gündür kendimi saldım artık çalışmaya devam etmeliyim.

Tacettin Şenel

9 ay önce - Prş 24 Arl 2020, 01:04

Alıntı:
Tacettin dede, okulun ismini söylemedim okul kaliteli mi diye sordu bende kaliteli anlamında özel okul dedim.
Ama son 2-3 gündür kendimi saldım artık çalışmaya devam etmeliyim.

Tuncer hele yeğenim yanlış anlama sen benim torunum sayılırsın ya sizin iyiliğiniz için diyoruz...

Tuncer894
9 ay önce - Prş 24 Arl 2020, 01:07

Alıntı:
Tuncer hele yeğenim yanlış anlama sen benim torunum sayılırsın ya sizin iyiliğiniz için diyoruz...

Yok Tacettin dede, estağfurullah siz büyükler zaten küçüklerin iyiliğini düşünürsünüz, yanlış anlamaya sebep olduysam ben, özür dilerim.

Cüneyt5316

9 ay önce - Prş 24 Arl 2020, 01:52

Alıntı:

Cahitin dediği gibi. Devir, herkesin evde üşendiği bir zamanda senin gibilerin atağa geçme devri. Ancak böylece sıyrılırsın rakiplerinden.

Ayrıca paragraf soruları çözmende fayda var.

Okullar, 2. dönemde yüz yüze eğitime açılır gibime geliyor. Lakin eskisi gibi değil. Yine haftada 2-3 gün okula gidilir gerisi uzaktan olur.

sayfa 6
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET