Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
29.11.2020 Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi
« önceki   123 ... 444546   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 45

Derbiyi hangi takım kazanır?
Fenerbahçe 33.7%  33.7%  [33]
Berabere 16.3%  16.3%  [16]
Beşiktaş 50.0%  50.0%  [49]
Toplam Oy : 98

Yakup

2 ay önce - Pzr 29 Ksm 2020, 22:37

Alıntı:

Surpriz bir galibiyet oldu, geçen hafta Başakşehir bu hafta Kadıköyde zafer, neden sürpriz? eksik kadro, kapasitesi sınırlı oyuncular beklentimiz küçülmüştü Beşiktaş'tan

Gelde yenildigimiz maclara üzülme..

07Hilmi
2 ay önce - Pzr 29 Ksm 2020, 22:58

%44.8 Doğru cevabı vermiş.

Ustura Faysal
2 ay önce - Pzr 29 Ksm 2020, 23:00

Alıntı:
%44.8 Doğru cevabı vermiş.

Onların yarısından çoğu maç esnasında ya da maçtan sonra kullandı oyları

efe3464
2 ay önce - Pts 30 Ksm 2020, 00:46

Kaleci Altay'ın kırmızısını atladı hakem. Kaan Numanoğlu'nun sırtında bir tek Fenerbahçe forması eksikti bugün ve buna rağmen uydurma bir penaltı ve kırmızı vermesine rağmen Beşiktaş söke söke kazandı maçı.

Daha öncede yazdım. Kadıköy'de Fenerbahçe'nin derbi kaybetmemesinin 2 nedeni vardı: Seyirciler ve hakem. Seyirci hakemi baskı altına alır, hakemde rakip kimse onu ufaktan doğrardı. Böyle olunca da Kadıköy kale olurdu. Önce Galatasaray 20 yıllık seriyi bozdu. Bugünde Beşiktaş 15 yıllık seriyi yıktı. Hakem seyirci olmamasına rağmen özellikle 2. yarı tüm taktir haklarını Fenerbahçe için kullandı. Kırmızı ve penaltı dahi verdi ama 10 kişi kalmış Beşiktaş harika mücadele edip maçı kazandı.

Fenerbahçe uzay takımı, şampiyonluğun 1 numaralı favorisi söylemi yine patladı. Fenerbahçe 2020 yılını derbi kazanamadan kapatıyor. Beşiktaş 2020 yılında derbi kaybetmedi. Fenerbahçe'yi Dünya Fenerbahçeliler Günü'nden sonra yine mağlup ettik.

2020 yılında Fenerbahçe 23 yıllık Trabzonspor, 20 yıllık Galatasaray ve 15 yıllık Beşiktaş yenilmemezlik serisini kaybetti. Ali Koç KAÇACAK.

Cenk Gültekin
site denetçisi

2 ay önce - Pts 30 Ksm 2020, 01:06

Şimdi maçın özetini izledim..

Larin’in pozisyonu penaltı olabilir ama verilmediği için kimse bir şey diyemez bence..

Bein’in özetinde gösterilen Mert Hakan’ın pozisyonu o pozisyonsa banko ikinci sarıdan atılması lazımmış..

Fenerin penaltısı ise evlere şenlik..

Souza’nın pozisyonu ise kırmızı bana göre..

Ustura Faysal
2 ay önce - Pts 30 Ksm 2020, 01:14

Alıntı:
Larin’in pozisyonu penaltı olabilir ama verilmediği için kimse bir şey diyemez bence..

Bein’in özetinde gösterilen Mert Hakan’ın pozisyonu o pozisyonsa banko ikinci sarıdan atılması lazımmış..

Fenerin penaltısı ise evlere şenlik..

Souza’nın pozisyonu ise kırmızı bana göre..

Fenerbahçe'ye verilen penaltıya göre Larin'in pozisyonu daha net penaltı
Larin'e penaltı çıkmayınca pek çok Beşiktaşlı da bunun üzerinden pek yürümedi zaten, ama Beşiktaş'a verilmeyen penaltı ve gösterilen kartlar, Fenerbahçe'ye verilen penaltı ve verilmeyen kartları bir teraziye koyunca takdir haklarının çoğunu, ya da hataların çoğunu Fenerbahçe aleyhine yaptı.

Muhtemelen özetlerde yoktu, Altay'ın da pozisyonu var, ilk bakışta gri pozisyon ama yakından izleyince basbaya kasti olarak eliyle düzeltiyor. Josef'in pozisyonunda koşup kafa atan oyuncuyu da es geçti tabi.

İşin ilginci Fenerbahçeliler bile bu kadar ısrarcı olmazken şıracı bozacı misali iki tane Antepli çıkıyor Fenerbahçe'nin mağlubiyetini hakemlere bağlamaya uğraşıyor

Cenk Gültekin
site denetçisi

2 ay önce - Pts 30 Ksm 2020, 04:55

Alıntı:
Muhtemelen özetlerde yoktu, Altay'ın da pozisyonu var, ilk bakışta gri pozisyon ama yakından izleyince basbaya kasti olarak eliyle düzeltiyor.

Doğru bu da vardı özette..
Basbaya eliyle düzeltmiş..

Dün Emre Akbabaya atılan dirsekten sonra verilen penaltıya kem küm eden Fenerbahçeliler nedense kendilerine verilen penaltıya sus pus..

UĞURÖZ
2 ay önce - Pts 30 Ksm 2020, 07:22

Alıntı:
Fenerbahçe'ye verilen penaltı ve verilmeyen kartları bir teraziye koyunca takdir haklarının çoğunu, ya da hataların çoğunu Fenerbahçe aleyhine yaptı

Şimdi bulamadım ama hakemin Fenerbahçe formalı fotoğrafını görmüştüm gençlik fotoğrafı.
Hakem heyecan olsun, atmosfer olsun büyük maç yönetmenin psikolojisi olsun hatalı maç yönetti.
Cüneyt Çakır, Fırat Aydınus, Ali Palabıyık olsa 3 kırmızı çıkardı bu maçta.

Maçın VAR hakemide Abdulkadir Bitigen idi.
Böylesine büyük derbiye bu kadar zayıf hakemlerin atanması adeta futbolu deneme tahtası olarak gördüklerinin göstergesi.

Emir ERTEN
2 ay önce - Pts 30 Ksm 2020, 07:56

Bu mesajımda fenerbahçenin yenileceğini söylemiştim. Nitekim öyle oldu. İleri görüşlüyümdür.

furkan kaya1903

2 ay önce - Pts 30 Ksm 2020, 08:24

(+)

Fıtrat değişir sanma, bu kan yine o kandır ⬛⬜🦅

sayfa 45
« önceki   123 ... 444546   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET