Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Forum Katlı Kavşağı
« önceki   123 ... 222324 ... 394041   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 23
serkan33

1 ay önce - Pzr 17 Oca 2021, 22:52

Alıntı:
Valla gözümle gördüğümden söylüyorum geçerseniz dikkatli bakın işletenlerede sorabilirsiniz binayı geriye doğru büyüttüler ondan size hala yıkılmamış gibi geliyor

Dostum hala neyi iddia ediyorsun işte kaldırımın ortasında duruyor bina, şaka gibisin yeminle görüntü belli her şey belli bina kaldırımın üstünde değil diye iddialaşıyorsun hala!

Sivri uç traşlandı demişsin hangi uç, binanın yarısını uçurman lazım kaldırımdan kaldırman için 2 santim traşlama ile çözülecek yer değil orası.

AytugOzcan
1 ay önce - Pzr 17 Oca 2021, 22:55

Evet paylaştığınız uydu görüntüsüne göre biraz tıraşlanmış. Ancak, kaldırıma gelen kısım tamamen yıkılmamış. O binanın tamamen kaldırımdan ayrılması lazım.

selçuk uçan
1 ay önce - Pzr 17 Oca 2021, 22:57

Benim bir iddiam yok olanı söyledim isterse yıkasınlar

AytugOzcan
1 ay önce - Sal 19 Oca 2021, 16:25

Çalışmalar çok yoğun ilerliyor, asfalt öncesi finisher ile PMT malzemesi döşeniyor. Kavşağın açılması 31 Ocak'a yetişecek gibi duruyor.

(+)

(+)

(+)

Umutsl
1 ay önce - Çrş 20 Oca 2021, 13:35

(+)

(+)

(+)

AytugOzcan
1 ay önce - Çrş 20 Oca 2021, 14:05

Dün, kavşağın batısında PMT döşeniyordu, demek ki kavşaktaki beton blok çalışmalarından dolayı kavşağın doğu tarafında border döşenen yer hariç henüz PMT çalışması başlamamış.

sınnn

1 ay önce - Prş 21 Oca 2021, 14:36

Yan yollar asfaltlanmaya başlamış

AytugOzcan
1 ay önce - Prş 21 Oca 2021, 14:41

Bu kavşak bu kadar hızlı bitme aşamasına geldiğine göre gece gündüz çalışıyor olmalılar.

Alıntı:
20 bin ton sıcak asfalt dökülecek

Ekiplerin hummalı çalışması sonucu son hazırlıklara gelinen Katlı Kavşak Projesi’nde bordür ve kaldırım çalışması devam ediyor. Öte yandan ekipler sıcak asfalt döküm çalışmalarını da başlattı. Projenin kuzey yan yol bağlantısındaki bitümlü temel asfalt tabakası tamamlandı. Proje kapsamında 20 bin ton sıcak asfalt dökülmesi planlanıyor.

Kaynak : https://mersin.bel.tr/haber/trafige-soluk-aldirac ...e-baslandi

En son AytugOzcan tarafından Prş 21 Oca 2021, 14:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Mustafa Bkrc

1 ay önce - Prş 21 Oca 2021, 14:47

İlk defa birşey sürünmeden zamanında yapılıyor,yapılmaya başlandığında da herkes 2 seneye anca biter diyordu artık insanlar alışmış , ama 3 ayda bitirildi hemde böyle upuzun bir kavşak

Ahmet19o3
1 ay önce - Prş 21 Oca 2021, 15:21

Videoda görünen vinç ile yerleştirilen büyük boru hakkında bilgisi olan var mı ? Diğer battı-çıktı inşaatlarında görmemiştik sanırım.
Su tahliyesi ile ilgili olabileceğini düşünüyorum ama emin değilim.

sayfa 23
« önceki   123 ... 222324 ... 394041   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM