Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 407

Şampiyon kim olur?
Alanyaspor 2.7%  2.7%  [8]
Beşiktaş 11.7%  11.7%  [35]
Erzurumspor 2.0%  2.0%  [6]
Rizespor 0.3%  0.3%  [1]
Sivasspor 10.0%  10.0%  [30]
Fatih Karagümrük 2.0%  2.0%  [6]
Fenerbahçe 26.1%  26.1%  [78]
Antalyaspor 0.3%  0.3%  [1]
Galatasaray 21.7%  21.7%  [65]
Gaziantep 0.3%  0.3%  [1]
Gençlerbirliği 1.3%  1.3%  [4]
Göztepe 0.7%  0.7%  [2]
Hatayspor 0.3%  0.3%  [1]
Kayserispor 0.7%  0.7%  [2]
Konyaspor 2.0%  2.0%  [6]
Kasımpaşa 0.7%  0.7%  [2]
Başakşehir 3.7%  3.7%  [11]
Ankaragücü 1.0%  1.0%  [3]
Trabzonspor 5.4%  5.4%  [16]
Malatyaspor 5.7%  5.7%  [17]
Denizlispor 1.3%  1.3%  [4]
Toplam Oy : 299

Mete ÖZTÜRK

1 ay önce - Pzr 25 Ekm 2020, 22:14

Cristian Baroni'nin İnstagram paylaşımı,
Hamsi mevsimi geldi....

MeteHan!
1 ay önce - Pzr 25 Ekm 2020, 22:23

Başkanım bizi Fatih Terimin hegomumyasından kurtar

erkan_gs_mk

1 ay önce - Pzr 25 Ekm 2020, 22:39

Valla isteyen istediği kadar eksi verebilir lakin görünen köy kılavuz istemez. Yaptığım yorumlar özellikle de aynı renklere gönül vermiş üyelerimizi rahatsız edebelir ama birilerinin de bu mevzuda yorum yapması lazım gelir.

Velhasıl kelam Alanyaspor şimdilik lider olabilir fakat geçen sezonki Sivasspor gibi nefesi şampiyon olmak için yetmeyecektir diye düşünüyorum. Başakşehir geçen yıl şampiyon olduğu için bu yıl aynı şevki sahaya ne yaparsa yapsın yansıtamayacak ve üstüne Avrupa maçlarında da yıpranacaklar. Bu sezon şampiyon olma yüzdesini düşük görüyorum.

Trabzonspor'u bu akşamda gördük, ümit vaad etmiyor. Beşiktaş ilerleyen haftalarda toparlayacaktır belki fakat ne derece istikrarlı olacak.

Biz de Başkan/yönetim camianın geri kalanları ile ipleri kopardı. Buda yetmezmiş gibi Başkan/yönetim ve Fatih hoca arasında da iletişim koptu gibi.
Anlayacağınız işler iyicene çığırından çıktı, camiada bütünlük namına bir şey kalmadı.

Bu sezon her şey Fenerbahçe lehine gibi gözüküyor. Bol alternatifli kaliteli bir kadro kurdular, havaya girdiler....

MUAMMER TÜRK
1 ay önce - Pzr 25 Ekm 2020, 22:45

Erkan kardeş ,sivassporun nefesi yetmedi diye birşey yok,ayak oyunlarını sivasspor beceremediği için ,hakemler doğradığı için ,adam gibi 3 4 oyuncu almadığı için şampiyon olamadı,emin ol şampiyonluğu enaz başakşehirspor kadar haketti sivasspor,sadece hakemlerin enaz 15 puan gaspettiğini,başakşehirin 1 puan dahi kaybetmediğini söylersem yeter sanırım,gs nin mert hakanla ,emreyi ayartmasıda çok büyük etkendi tabii..

Alanyasporun kadrosu bu ligde ilk 4 için yeterli ,şampiyon olurlarmı bilemem,ancak sivasspor gibi ilk yarıyı lider bitirirse ,neden olmasın ,benim şampiyonlukta en şanslı gördüğüm takım fb dir,onları alanya,sivasspor ,2.yarıda iyi oyuncu alırsa gs,geçen sezonki çizgiye gelirse başakşehir zorlar..

Mahir Civelek

1 ay önce - Pzr 25 Ekm 2020, 22:57

Alıntı:
Beşiktaş ilerleyen haftalarda toparlayacaktır belki fakat ne derece istikrarlı olacak.

Erkan abi toparlarız toparlamasına da 4 maç sonra Başakşehir maçı var. İç saha. Beraberlik ya da galibiyet olabilir şu an çok erken. Ama Başakşehir maçından sonra Kadıköy deplasmanı var, sonra 20. hafta Galatasary maçı iç saha. Kadıköy deplasmanından puan alamazsak geçen sene gibi olur bizim de. Kupadan da elenmememiz lazım ⚫⚪.

En son Mahir Civelek tarafından Pzr 25 Ekm 2020, 22:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Müştak
1 ay önce - Pzr 25 Ekm 2020, 22:58

Fenerbahçe’nin attığı 1. golde Pelkas, Vitor Hugo’nun ayağına tekme atmasına rağmen Cüneyt Çakır faulü vermedi ve devamında kornerden Tisserand gol attı. Yayıncı kuruluş ise bu pozisyonu sadece 1 kez gösterebildi. VAR ise her zaman uyumakla meşgul. Hayırlı işler...

erkan_gs_mk

1 ay önce - Pzr 25 Ekm 2020, 23:19

İşte takıma yapılamayan 3-4 transfer, hakem faktörü vesaire sebeplerin birikmesinden ötürü Sivasspor işin sonunu getiremedi. Bir de pandemi sürecinde en az Fatih Terim kadar habire durmadan şikayetçi bir tutum sergileyen Riza hoca da vardı, bu da etkenlerden bir tanesiydi kanaatimce. Ayrıca şu ayartma mevzusuna da değinecek olursam. Anadolu külüplerinde birkaç yıl oynayayıp, iyi performans sergileyen futbolcuların aklı her daim İstanbul'dadır, üstüne üstlük sözleşmesinin son senesinde olanlar için bu muazzam bir fırsattır. Futbolcuda sözleşmesinin bitime 6 ay kala bir sonraki transfer döneminde sözleşme imzalamak için istediği kulüple görüşür.

Bu sezon bilindiği üzere lig daha uzun soluklu bir maraton. Kadrosu derin ve bir o kadar kaliteli olan takımlar için avantaj. Fenerbahçe'de yaptığı nokta atışı transferlerle bu maratonda eli en rahat olan takım.

Gönül ister ki tuttuğum takım Galatasaray ben ve benim gibi düşünenleri bir güzel yanıltsın lakin her şeyden önce Fatih hoca güven vermiyor.

En son erkan_gs_mk tarafından Pts 26 Ekm 2020, 03:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Mahir Civelek

1 ay önce - Pzr 25 Ekm 2020, 23:23

Erkan abi kıyaslamak gibi olmasın ama, biz de yanlış transfer politikasına kurban gittik. Welinton geleceğine Fatih Aksoy kalsaydı hem stoper, hem sağ bek, hem de ön libero oynardı. Forvetler Burak, Aboubakar ve Larin olarak kalsaydı Avrupa'ya erkenden havlu atmazdık. Bu sene alışma senesi gibi bir şey bizim. Size de ligin geri kalanında başarılar dilerim.

MeteHan!
1 ay önce - Pzr 25 Ekm 2020, 23:29

Fatih Terimin adı çıkmış sadece, bazılarında takıntı olmuş. Bütün takımlar hakem konuşuyor, algıda seçicilik yapmayın, adam popüler diye ne derse batıyor birilerine, adam Türkiye'nin kralı, ötesi yok, biat edin

En son MeteHan! tarafından Pzr 25 Ekm 2020, 23:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

AnL_95
1 ay önce - Pzr 25 Ekm 2020, 23:33

Fatih Terim futbol şube müdürü falan olmalı artık kendisinin ilk zamanları gibi başarıya aç modern futbolun gerekliliklerine hakim bir çaylak bulup onu yetiştirmeli ne Davala, ne Balta, ne Şaş, ne Riera, ne Ateş 2.Fatih Terim olmaz.

Okan'da olmayacağını gösterdi zaten camiayla da arası baştan bozuk. Gelip ortamı germesin hiç ondan da Fatih Terim olmaz.

Yada Derwall tarzı bir Alman getireceğiz takımı ona teslim edip 5 sene elden ayaktan çekileceğiz.

sayfa 407
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET