Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Omera 21
7 ay önce - Pts 13 Tem 2020, 10:21

Alıntı:
ALEYKUMUN SELAM

Dunyanin ilk on şehri arasi biraz az olur.Ilk ūçūne girer demeliydin.ipekyolu,baharat yolu,gidiş gelişli yollar,zırzevan kalesi,apo amcanın hevsel bahçesi,kırıklar dağı, peygamberler,sahabeler say say bitmez.Newyork,Londra sonra Diyarbakir.Gerisi hikaye.Bizi kıskandıkları için ilk ona sokuyorlar.
Diyarbakır'ı sevmek var olan eksikliği dile getirmek herkesin hakkı. Misal her üye görüşünü belirtebilir. Sizin yaptığınız direk üyelere laf atmak bu da hiç hoş değil. Bunu anlatmaya çalışıyorum. Ama sizin yaptığınız : Diyarbakır değerlerine hakeret etmek. Ben buna karşıyım
Zerzevan kırklar dağı gibi kent değerlerine
Zırzevan ve kırıklar tepesi diyerek mi eleştiri yapılır. Bizde belli ölçütler çerçevesinde kentimiz için her platformda sorun varsa dile getiriyoruz. Olumlu bir durum varsa onu paylaşıyoruz.
Kent değerlerine üyelere laf atmak sebepsiz yere yakışmıyor bizlere.
Alıntı:
Diyarbakir basliginda en cok deger verdigim sahissin oyle kal.
Allah razı olsun bizde tüm üyelerimizi seviyoruz

Omera 21
7 ay önce - Pts 13 Tem 2020, 22:46

(+)

(+)

(+)

sevdar
7 ay önce - Sal 14 Tem 2020, 00:58

Başlık açamadım ama Demet evelerinin karşısında inşaatı yeni başlayan AVM var
Havaalanına giden yolda

Omera 21
7 ay önce - Sal 14 Tem 2020, 01:08

Alıntı:
Başlık açamadım ama Demet evelerinin karşısında inşaatı yeni başlayan AVM var
Havaalanına giden yolda

son dönemde büyük yerel marketler gross market tipi yatırım yapıyorlar buna benzer olabilir mi

sevdar
7 ay önce - Sal 14 Tem 2020, 01:23

Bilemiyorum değişik yapıya benziyor
Yüksek beton binalardan iyi en azından önümüzü kapatmaz)

aykutsan
7 ay önce - Sal 14 Tem 2020, 11:43

Alıntı:
Adam fendi burberry geleceğinin zannediyor d.bakıra. Waikiki olduğuna şükret.

Bence diyarbakır'ı küçümsememen gerek bir çok yatırım sizin oraya yapılıyor.Diyarbakır çok güzel şehir.Değerini bilin.Bizim burada değer bilinmiyor.Gelen giden yiyor.Yatırım yok.

Omera 21
7 ay önce - Sal 14 Tem 2020, 11:53

Alıntı:
Bence diyarbakır'ı küçümsememen gerek bir çok yatırım sizin oraya yapılıyor.Diyarbakır çok güzel şehir.Değerini bilin.Bizim burada değer bilinmiyor.Gelen giden yiyor.Yatırım yok.
Aykut kardeşim zaten dertleri bu ya. bunları tanıyoruz az çok 4 5 ay bir bir iki tane çıkar sürekli karalayıcı mesaj atar sonra muhatap olmayınca Diyarbakırlı üyeler tarafından, alır başını giderler çoğu . O yüzden boşver yazmaya değmiyor . Kendisi attığı mesaja inanmıyor ya sırf çekememezlik egolarını tatmin etmek için böyle arada bir mesaj atarlar.

aykutsan
7 ay önce - Sal 14 Tem 2020, 11:58

Alıntı:
Aykut kardeşim zaten dertleri bu ya. bunları tanıyoruz az çok 4 5 ay bir bir iki tane çıkar sürekli karalayıcı mesaj atar sonra muhatap olmayınca Diyarbakırlı üyeler tarafından alır başını giderler çoğu . O yüzden boşver yazmaya değmiyor . Kendisi attığı mesaja inanmıyor ya sırf çekememezlik egolarını tatmin etmek için böyle arada bir mesaj atarlar.

Aynen çekemeyen çok.Çok güzel şehriniz var..

Ozkan 21
7 ay önce - Sal 14 Tem 2020, 18:14

(+)

Fatih Glr 21
7 ay önce - Pzr 19 Tem 2020, 18:59
Winston AVM Çarşı Mağazaları

Temel atma 15 Ağustos 2020

AVM projesi tamamlanması Aralık 2021(öngörülen tarih)

Not olarak düşüyorum. Artmakta olan nüfusuyla Bağcılara'da bu tarz AVM veya cep AVM tarzı ihtiyaç vardır.

sayfa 4
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET