Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Ozkan 21
7 ay önce - Cmt 11 Tem 2020, 11:49

Piyale Avm projesi hakkında bilgi verebilir misiniz? Hiç duymadım da

Omera 21
7 ay önce - Cmt 11 Tem 2020, 15:43

Alıntı:
Piyale Avm projesi hakkında bilgi verebilir misiniz? Hiç duymadım da
onun hakkında daha kesin bir bilgi yok proje aşamasında özkan. Zaten winstown avm biterse Diyarbakır için yeterli. Ayrıca İrili ufaklı çok sayıda cadde tarzı dükkanlar var, yeni yapılan ve bitmiş olan plazaların altında.

Ozkan 21
7 ay önce - Cmt 11 Tem 2020, 20:11

Aynen haklısın Ömer Diyarbakır artık AVM'lere doydu. Tarıma ve giyime dayalı fabrikalar açılmalı. Geçen Twitter de gördüm DTSO başkanı en iyi pamuk ilimizde yetişiyor ama Gaziantep'e gidip orda işleniyor.

Fatih Glr 21
7 ay önce - Cmt 11 Tem 2020, 22:15

Tekstil fabrikaları yapıldı, yapılıyor zaten.

abdurrahim a
7 ay önce - Cmt 11 Tem 2020, 22:26
selamun aleykum

öyle bir iki fabrika yetmez diyarbakıra.diyarbakır dünyada en değerli 5-10 şehirden biridir.normalde istanbula bir yatırım yapılıyorsa iki yatırım diyarbakıra yapılmalıydı.ipek ve baharat yolu burdan geçiyor, sonra istanbuldan avrupaya felan geçişi oluyor.diyarbakır bu ülkenin kalbidir.

ama malesef dünyanın merkezlerinden biri olması gereken şehirde iki üç tane küçük fabrika çok büyük meseleymiş gibi oluyor.yazık böyle değerli bi şehrin düşürüldüğü bu duruma yazık hemde çok yazık.

normalde öyle bi şehirdir ki burada yaşamak için özel vize alınması gerekirdi.

miyuu
7 ay önce - Pzr 12 Tem 2020, 14:18

ALEYKUMUN SELAM

Dunyanin ilk on şehri arasi biraz az olur.Ilk ūçūne girer demeliydin.ipekyolu,baharat yolu,gidiş gelişli yollar,zırzevan kalesi,apo amcanın hevsel bahçesi,kırıklar dağı, peygamberler,sahabeler say say bitmez.Newyork,Londra sonra Diyarbakir.Gerisi hikaye.Bizi kıskandıkları için ilk ona sokuyorlar.

abdurrahim a
7 ay önce - Pzr 12 Tem 2020, 15:10
selamun aleykum

normalde ilk 3 şehir içindedir bu benim gözümdeki diyarbakırdır.ama genel değerlendirme yapılsa dünya çapında ilk 10 arasında gösterirler.

aykutsan
7 ay önce - Pzr 12 Tem 2020, 23:49

Hayırlı olsun Diyarbekir'e
AVM ismide sigara markası gibi Winston😂

Fendi,Burberry gelirse manyak olur..

Omera 21
7 ay önce - Pts 13 Tem 2020, 00:44

Alıntı:
Hayırlı olsun Diyarbekir'e
AVM ismide sigara markası gibi Winston😂

Fendi,Burberry gelirse manyak olur..
teşekkür ederiz Winstown ile Winston baya karışacak anlaşılan

Ratata patata
7 ay önce - Pts 13 Tem 2020, 01:58

Adam fendi burberry geleceğinin zannediyor d.bakıra. Waikiki olduğuna şükret.

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET