Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara yoğun trafik fotoğrafları [ANK ]
« önceki   1234 ... 222324   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
ususam
11 yıl önce - Pts 27 Mar 2006, 10:00

Rehayurt' un mesajındaki resim üzerinden bir şeyler söylemek istiyorum..

Aşağıda yeniden düzenlediğim resimde, renkli alan içerisindeki yanlışlığa dikkat çekmek amacım..

altınpark' ın tam karşısında, resimde de bir otomobilin dönüş yapmaya çalıştığı yer, sayın başbakanımızın evine daha rahat gidebilmesi için, sonradan yapıldı. ilk zamanlar sadece başbakanın aracı kullanıyordu ve başka sürücülerin kullanımını engellemek için bariyeri de vardı. sonradan o bariyer de kalktı..ve aklına her esen bu noktayı kestirme yol olarak kullanmaya başladı... yolda böyle bir dönüş için gerekli tedbirler tam alınmadığından da zaman zaman kazalar meydana geliyor. bu noktadan otomobili ile geçenler ne kadar sıkıntılı durumların ortaya çıktığını gayet iyi bilirler..işin ilginci, bir kaç ay önce, başbakanlığa ait bir makam aracıda bu noktada oluşan bir kazaya karışmıştı..tam bilmiyorum ama sanıyorum başbakanımızın kullandığı makam aracıydı....

(+)

SerdarHakan
11 yıl önce - Cmt 08 Nis 2006, 14:56

(+)

Eskişehir yolu sabah 9.30 trafiği

Serkan_06
11 yıl önce - Cmt 25 Ksm 2006, 18:29

son zamanlarda Ankaradaki Trafik gerçektende sinir bozucu bi durum yaratıyor mesai saatleri başlama-bitiş vakitleri trafikte olmak kadar sinir bozucu bişey yok

tolgae1903
11 yıl önce - Cmt 25 Ksm 2006, 19:09

trafik sıkışıklığının %50 si hayvanca araba kullanan,zeka seviyesi düşük insanlardan kaynaklanıyor.Siz istediğiniz kadar yol yapın,alt-üst geçit yapın trafik terbiyesini vermedikçe gerisi hikaye.

Engin

10 yıl önce - Pzr 21 Oca 2007, 00:08

(+)

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 222324   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA