Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
Cüneyt5316

4 ay önce - Sal 09 Hzr 2020, 11:02

Alıntı:
Bölgedeki 5 site ve doğanevler yıldızevler mahalleleri için AVM faydalı olur. ama hareketli ve mevcudiyetini devam ettirebilmesi için şehirdende müşteri çekmesi gerekecek diye düşünüyorum.

Kesinlikle doğru bir mantık. Ama o saydığınız bölgelere İsmetiye, Demirtaş ve Panayırı da eklememiz lazım. Çünkü bu yerlerden de tek vesayet ile ulaşım imkanı 5 dk ile mevcud.

Tek aklıma takılan soru şu;
Avm yönetimi, cazibesini çekiciliğini ve gelen kişi sayısını arttırmak için çevre mahalleleri de içine alacak bir ring hattı talebinde bulunabilir mi? Hem AVM ye katkısı hemde bölge halkına katkısı olacak bir hat?

TİMSAH 16

4 ay önce - Çrş 10 Hzr 2020, 10:40

Ring hattı kesinlikle lazım.AVM kendi müşterisi için istesin düşünsün.Bizde kendi ailemiz için İstanbul yoluna kadar toplu ulaşıma hızlı entegre olabilmek için ( tramvay, metro, terminal ) mutlaka istemeliyiz.

Cüneyt5316

4 ay önce - Çrş 10 Hzr 2020, 10:57

Bilmiyorum siz kaç senesinden beri buradasınız lakin, ben size şunu diyeyim, biz site yapıldığından beri buradayız ( site arazisi anne tarafından dedeye aitti, daire karşılığında burada anlaşma yapmıştı yaseminparkta ) asıl oturmaya 2010 yılında başladık ama o seneden beridir burada sakinler, neleeeer neler yapmak istedi ama hepsi nafile. Daha 17/A ' yı bile zor getirdik buraya kadar. Ama yeni hat aşırı ihtiyaç bu bölge için.

Ünsal1980
4 ay önce - Cum 12 Hzr 2020, 09:35

Bölge halkı sosyal platfromlardan örgütlenip

Nufusun verdiği gücü belediyeye hissetirmelidir.

TİMSAH 16

4 ay önce - Cum 12 Hzr 2020, 15:15

Yasemin park 2000 e yakın Bursa Modern 1500,Optimum 1000, Hayat 1500, Bulvar 1000 daire Alpiş'i saymadım.Müstakillerle birlikte 10.000 daire x 4 kişi = 40.000 nüfus olacağız.Arabamız olduğu olur olmadığı olur.Çocuklarımız eşlerimiz araç kullanamayabilir.Toplu taşıma şart.Mecbur yapacaklar.Belediyeye yükleneceğiz.

sayfa 6
ANA SAYFA -> BURSA