Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Omer ulusoy
4 ay önce - Pts 08 Hzr 2020, 21:50

Avm yapılsa bile hiçbirşey değişmeyecek. Yakınında as merkez var hani kaç kişi kullanıyor eskisi gibi ?

En son Omer ulusoy tarafından Pts 08 Hzr 2020, 21:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Omer ulusoy
4 ay önce - Pts 08 Hzr 2020, 21:52

Ayrıca bakyapı'dan ev alacağıma yasemin parktan ya da bursa modern sitesinden alırım daha iyi. Bakyapıdan çok daha yüksek bir inşaat kalitesi ve imkânlar var her iki sitede de.

Cüneyt5316

4 ay önce - Pts 08 Hzr 2020, 22:02

Alıntı:
Avm yapılsa bile hiçbirşey değişmeyecek. Yakınında as merkez var hani kaç kişi kullanıyor eskisi gibi ?

Küçük çaplı güzel bir avm olur. Asmerkez kenarda kalıyor bana göre. Ama bu avm tamamen yerleşimin içerisinde. Yani en azından ben öyle düşünüyorum

TİMSAH 16

4 ay önce - Sal 09 Hzr 2020, 10:42

Bölgedeki 5 site ve doğanevler yıldızevler mahalleleri için AVM faydalı olur. ama hareketli ve mevcudiyetini devam ettirebilmesi için şehirdende müşteri çekmesi gerekecek diye düşünüyorum.

Ünsal1980
4 ay önce - Sal 09 Hzr 2020, 10:43

Omer hocam anladık yaseminparkta oturuyorsun

Ama 170 m2 eski evlerin fiyatları ortada 400 bin

Bakyapı su gibi satılırken sıfır ayarında 110 m2 evleri 350 ve üstüne satılıyor.
Süper iyi olan yaseminparkın yüzüne bakan yok

Merkezi sistem yüksek aidat ve tuhaf tuhaf bedellerle insanları senelerdir sömüren bir sistemin içine kimse girmek istemiyor.

O m2 de saygınkentte 1 milyon tl evler

Ama yaseminparkta 400 bin tl

As merkez bu arada baya toparladı pandemiden 1-2 ay önce fulldü.

Bizim bu bölge demirtaş yolu bölgesi iğne atsanız yere düşmez..

Avm eğlence merkezi olucak bekleyin görün.

sayfa 5
ANA SAYFA -> BURSA