Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
Mustafa Bkrc

2 ay önce - Prş 10 Arl 2020, 22:57

Ben bile kendisi yaptırıyor sanıyordum
O zaman belediye bütçesinden yapılan bir şevketsümeri yenilemek var diyecem de o da büyükşehirden hibe(seçer meclis konuşması)
O zaman belediye bütçesinden neler yapılıyor akdenize?

serkan33

2 ay önce - Prş 10 Arl 2020, 23:04

Yok o Şevket Sümer’deki proje Büyükşehir’den hibe değil Şehircilik Bakanlığı veya İller Bankası’ndan hibe ama hangisi tam bilemiyorum. Büyükşehir sadece o yenileme yapılan Pazar Sokağı’nı Akdeniz Belediyesi’ne devretti normalde o pazar sokağı denilen ama aslında cadde olan yer Büyükşehir’in sorumluluğundaydı, Akdeniz biz burayı yenileyeceğiz deyince Akdeniz’e devrettiler.

sercanmer
2 ay önce - Prş 10 Arl 2020, 23:07

Yenileyeceklerine , şevket sümer, yenipazar, siteler..vd komple yıkıp kentseldönüşüm yapsınlar. Tabi yapabilirlerse

Mustafa Bkrc

2 ay önce - Cum 11 Arl 2020, 09:30

Saat 9:30 . Beyfendi basın açıklaması yapacak şimdi
Buraya atarım bitince...

Mustafa Bkrc

2 ay önce - Cum 11 Arl 2020, 09:52
GÜLTAK BASIN AÇIKLAMASI

Seçer akdenizde çöp dağları var demişti mecliste,onun için video çekmiş bak çöpleri temizliyoruz sonrada büyükşehir döküyor bize komplo kuruyor dedi.
Öyle itham edilemezmiş.

Özetle, şimdiden kendini büyükşehire hazırlıyor,vatandaşa kendini aklıyor.İlk sene iyiydi sonra işi showa döktü

serzan13
2 ay önce - Cum 11 Arl 2020, 10:08

Gültak beyi ben de beğeniyordum ilk sene asfalt falan döküyordu hadi çalışıyor diyorduk asfalta bile sonrasında tamamen şova dönüştü olay. Büyükşehire adaymış gibi konuşuyor bilmesem seçim arifesindeyiz falan sanacağım ama iş yapmayarak hazırlanamaz. Şovu bırakıp hizmete devam etmesi lazımdı... Kaldı ki pek tanınan bir isim de değil il bazında. Lokal bir başkan. Üstelik 2024te karşısında Vahap Seçer ve Burhanettin Kocamaz gibi ağır toplar olacak... Kazanamayacağı şimdiden belli.

sayfa 13
« önceki   123 ... 111213
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET