Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Serhan

14 yıl önce - Pts 26 Oca 2004, 00:37

Bulent,

Verdigin bilgiler icin sagol. Sukru Saracoglu Stadi gercekten de cok şık, Istanbul'umuza yakisan bir stad.

Turkiye Ingiltere macini burada is arkadaslarimla televizyonda seyrederken, etrafimda duydugum yorumlardan dolayi bayagi gurur duymustum.

Stadin en onemli ozelliklerden birisi de, tribunlerin sahaya olan yakinligindan dolayi maclarda yaratilan guzel atmosfer!

Unutmadan:

Kale arkasi tribunleri disindaki her yerde, seyirciler, biletlerin uzerinde belirtilen koltuk numaralarinda mi mac iziliyor, yoksa eskisi gibi bu olay sadece numarali tribunde mi var?

Bir de bilgin varsa sunu da cok merak ediyorum, satilan 50 bin kusur biletin kactanesi sezonluk bilet sahipleri tarafindan satin alinmis durumda ve ne kadari mactan maca bilet satin alan izleyicilerden olusuyor.

Okhan
14 yıl önce - Pts 26 Oca 2004, 22:16

Alıntı:
Keske bir de yeri iyi olsa...Metro baglantisi filan olsa...

Bence yeri mükemmel. Kadiköy iskelesi sayesinde vapurla rahatlikla variliyor (15 dakika yürüdükten sonra). Ayrica Haydarpasa'yada yakin bayagi, yani cevreden trenle geliniyorsa rahatlikla ulasilir. Stadin yakininda büyük bir otopark projeside vardi, oda olursa maci izlemede yaninda yat . Tabii metroda olursa cok iyi olur. Eger Aziz Yildirim böyle devam ederse zaten yakinda stadin birde havaalani olacak . Bence cok basarili

ÖZER
14 yıl önce - Cum 30 Oca 2004, 22:07

Orhan bu göstermis oldugun devasi proje fenerbahce stadyumunun icinde olacak yoksa ayri bir yere insa edilecek ben tam olarak anlamadim.
gercekten devasi muhtesem bir proje bir fener taraftari olarak gurur duydum.

Alper

13 yıl önce - Pts 15 Mar 2004, 04:17

(+)

(+)

(+)

En son Alper tarafından Prş 18 Mar 2004, 04:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

Mehmet YASA

13 yıl önce - Cum 07 May 2004, 17:46

İstanbul'a geldiğimde Şükrü Saraçoğlunu ve Fenerium'u görme şansım olmuştu..Stad ve Feneriumdan birkaç foto...

İstanbul'daki Fenerbahçeli dostum Dağıstan Aker'e sevgiler

(+)

Fenerium

(+)

(+)

(+)

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL