Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4

En Başarılı Bakan Sizce Kim? Neden
Cumhurbaşkanı Yardımcısı: Fuat Oktay 0.0%  0.0%  [0]
Adalet Bakanı: Abdülhamit Gül 2.5%  2.5%  [3]
Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı: Zehra Zümrüt Selçuk 0.8%  0.8%  [1]
Çevre ve Şehircilik Bakanı: Murat Kurum 0.8%  0.8%  [1]
Dışişleri Bakanı: Mevlüt Çavuşoğlu 4.2%  4.2%  [5]
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı : Fatih Dönmez 0.8%  0.8%  [1]
Gençlik ve Spor Bakanı: Mehmet Kasapoğlu 0.0%  0.0%  [0]
Hazine ve Maliye Bakanı: Berat Albayrak 3.4%  3.4%  [4]
İçişleri Bakanı: Süleyman Soylu 42.9%  42.9%  [51]
Kültür ve Turizm Bakanı: Mehmet Ersoy 0.0%  0.0%  [0]
Milli Eğitim Bakanı: Prof. Dr. Ziya Selçuk 5.9%  5.9%  [7]
Milli Savunma Bakanı: Hulusi Akar 4.2%  4.2%  [5]
Sağlık Bakanı: Fahrettin Koca 27.7%  27.7%  [33]
Sanayi ve Kalkınma Bakanı: Mustafa Varank 3.4%  3.4%  [4]
Tarım ve Orman Bakanı: Bekir Pakdemirli 0.8%  0.8%  [1]
Ticaret Bakanı: Ruhsar Pekcan 0.8%  0.8%  [1]
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı: Cahit Turan 1.7%  1.7%  [2]
Toplam Oy : 119

Adem sivri
2 ay önce - Prş 26 Mar 2020, 22:46

Şuan nerdeyse her bakanımız çok iyi çalışıyor

Puan verdiğim
Süleyman Soylu ❤

Yusufkoca
2 ay önce - Prş 26 Mar 2020, 22:59

Kendine ait yasaları olmayan bir toplumun (!) Adalet bakanlığı asla başarılı olamaz.!

Kendine ait aile yapısı erezyona uğramış ülkede, kadının beyanı esas diyerek aile babası evden uzaklaştırılırken, adaletden, kadından, aileden, çalışmadan sorumlu bakanlıklar asla başarılı addedilemez.

Virus münasebetiyle başlatılan uzaktan eğitim inşallah devam eder.! Bu anlamda milli eğitim bakanını daha hazır, bu başlık anlamında daha başarılı buluyorum.

Dış işleri bakanını çalışkan buluyorum. Ancak hariciye başarısı sadece ilgili bakanla ölçülmez.!
yinede, sayın Mevlüt çavuşoğlu'nu ön sıraya yazarım.

mehmetlu
2 ay önce - Prş 26 Mar 2020, 23:10

Alıntı:
Cumhurbaşkanı Yardımcısı: Fuat Oktay.... Olmasa da olur ...herhangi bir pozitif etki göstermiş değil

Fuat Oktay, yani ikinci adam... İkinci adamın başarısız olduğu bir yerde zincirin diğer parçaları da sorunlu olur. Kendisini Beykent Üniversitesi ve THY'deki görevlerinde bizzat tanıdım. Özellikle THY ve AFAD'da çok iyi işler yaptı. Kendisi tam bir görev adamıdır ve Erdoğan'ın olmadığı her yerde ve sahne arkasında işin doğası gereği kendisi vardır.

mehmet GZL
2 ay önce - Prş 26 Mar 2020, 23:22

Alıntı:
Fuat Oktay, yani ikinci adam... İkinci adamın başarısız olduğu bir yerde zincirin diğer parçaları da sorunlu olur. Kendisini Beykent Üniversitesi ve THY'deki görevlerinde bizzat tanıdım. Özellikle THY ve AFAD'da çok iyi işler yaptı. Kendisi tam bir görev adamıdır ve Erdoğan'ın olmadığı her yerde ve sahne arkasında işin doğası gereği kendisi vardır.

Erdoğan o kadar baskın ve güçlü karakter ki ikinci adam olmasa da olur dedirtiyor ... Bunun parlamenter sistemde de gördük ... başbakanlık makamı neredeyse atıl duruma düşmüştü

erkan_gs_mk

2 ay önce - Prş 26 Mar 2020, 23:23

Aslında hemen hemen tüm bakanlarımızı başarılı bulmaktayım. Ama illa bir sıralama yapmam gerekirse bence en başarılı Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'dur.

Ardından da kanaatimce Savunma Bakanımız Sayın Hulusi Akar, sonrada Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu'dur. Ayrıyetten es geçmeyeyim, hem son derece sempatik tavırları olan hem de dur durak bilmeden sağ sola koşturan Sanayi ve Kalkınma Bakanımız Sayın Mustafa Varank.

süleymanKS

2 ay önce - Cmt 28 Mar 2020, 07:25

Ulaştırma ve Altyapı bakanı Cahit Turhan görevinden alınmış. Çok da isabetli olmuş. Hayırlı olsun.

Mustafa Torun 0834

2 ay önce - Cmt 28 Mar 2020, 08:05

Oyum Süleyman Soylu'ya.

Ama özellikle İstanbul sözleşmesi denen o olay da dahil en başarısız olanı ve sırada gönderilecek olan varsa o da şu bakandır:

Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı: Zehra Zümrüt Selçuk

Duha06
2 ay önce - Cmt 28 Mar 2020, 08:25

Hepsi de basarili diyebilirim sadece Aile bakani berbat bu kadin aile yapisini bozmak icin calisiyor. Ayrica berat albayrak a haksizlik yapildigina inaniyorum o da selcuk bayraktar gibi ahlakli ve basarili bir insan bence.

Fatih Şen

2 ay önce - Cmt 28 Mar 2020, 09:36

Duha06;

Türkçe yazım kurallarına uymaya davet ediyorum sizi.

Güzel Türkçe'mizi böyle kötü kullanma hakkın yok.

Hiçbir şey bilmiyorsan telefonun mikrofonu aç oraya konuş o senin için düzeltir zaten mesajını.

Türkiye'de işsizlik ve döviz kuru rekoru kırılırken maliye bakanı'nı takdir etmek ayrı bir ironi zaten.Sanırım siz Türkiye'de yaşamıyorsunuz.

Milli Eğitim bakanı'nı seviyorum beğeniyorum.

Süleyman Soylu'yu sever takdir ederim terörle mücadele konusunda ama 100.000 üzeri Suriyeliye vatandaşlık verdik veriyoruz dedikten sonra oda bitti benim için.

Bir ülkenin iç işleri bakanı sığınmacı mülteci ne derseniz diyin bunları kendi ülkesinin kimliğini verme konusunda bu kadar hevesli olmaması gerekiyor.

T.C. kimliğini almak bu kadar kolay olmamalı hiç bir bedel ödemeden.

Bu benim kanıma dokunuyor...

Berkayyy07
2 ay önce - Cmt 28 Mar 2020, 09:41

Alıntı:
Ulaştırma ve Altyapı bakanı Cahit Turhan görevinden alınmış. Çok da isabetli olmuş. Hayırlı olsun.

Neden isabetli olduğunuda yazsanız keşke.

sayfa 4
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET