Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Ustura Faysal
2 ay önce - Pts 16 Mar 2020, 15:45

En fazla YouTube'a telif şikayeti yaparsın video kaldırılır. O da düşük ihtimal.

Normal şartlarda ticari olarak kullanılmadığı sürece mahkemeler pek bir şey yapmaz ama burada YouTube üzerinden para kazanma amaçlı yapıldığı düşünülürse çok küçük ihtimal bir şey çıkar belki.

beyazcehre

2 ay önce - Pts 16 Mar 2020, 15:52

[quote]İnsanların sokakta fotoğraf çekmesinin engelleyebilecek bir kanun yok. Bu şekilde açılıp kazanılan bir tek dava gösteremezsin.
Alıntı:

size önerim bu aralar çok yaygın, KVKK eğitimine gitmeniz. ben gittim çok bilgilendim.

Cenk Cinkilic

2 ay önce - Pts 16 Mar 2020, 22:06

Selamlar,ilgi ve alakanız için çok teşekkürler,
Diyelim ki bir kıs ve erkek bir bankta oturuyor ve ben onları zoom yapıyorum ve hayatlarını deşifre ediyorum o zaman sorun var.
Bakın bir örnek vereyim,maç yayınlayan kanal stadyumlarda maç öncesi röportajlarında bayan ve erkeği yan yana zoom yaparak görüntülüyor ve bunu Tüm sporseverler veya o maçı izleyenler görüyor değil mi ? eğer bu mantık ile gidersek o zaman dünya üzerinde hiç bir çekim yapılmaması gerekir, ki ben Ülke tanıtımına hizmet etmek için bunu yapıyorum.

Ayrıca bir kaç sefer bana lütfen beni çekme diye uyarılar geldi,anında o görüntüleri sildim...

rebel4t
2 ay önce - Sal 17 Mar 2020, 14:02

Cenkçiğim;

Şöyle tarih ve modernliği beraber görebileceğimiz tarihi yarımada silüetine 16:9 gökdelenlerinin eklendiği fotoğraflar ve videolar paylaşabilir misin.

Cenk Cinkilic

2 ay önce - Sal 17 Mar 2020, 14:45

Alıntı:
Cenkçiğim;
Şöyle tarih ve modernliği beraber görebileceğimiz tarihi yarımada silüetine 16:9 gökdelenlerinin eklendiği fotoğraflar ve videolar paylaşabilir misin.

Selamlar,fotograf konusunda pek iyi değilimdir.Hatta sırf fotoğraf çekmek için Sony A7R III aldım ama bir türlü pozlamaları vs yapamıyorum,istediğim sonuçları elde edemiyorum,şu corona belası başımızdan gitsin en kısa zaman için bir kursa yazılacağım.O zaman bol bol fotoğraf çeker yayınlarım inşallah.

sayfa 4
« önceki   12345 ... 192021   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL