Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Cenk Cinkilic

3 ay önce - Cmt 29 Şub 2020, 17:39
İstanbul Walking Tour - İstanbul'u geziyorum

Selam arkadaşlar,İstanbul'un güzelliklerini yürüyerek geziyorum.İstanbul Sevdalılarını izlemeye davet ediyorum...
15 Temmuz Şehitler Köprüsü akşam hali,dünyanın en güzel yerlerinden bir tanesi

enesxk
3 ay önce - Cmt 29 Şub 2020, 17:41

Abi sen Youtubeda Otobüs Videoları kanalinin sahibi değilmisin bu platformada HOŞGELDİN

Ustura Faysal
3 ay önce - Cmt 29 Şub 2020, 18:10

Hocam uzun zamandır video çekiyorsun. Artık biraz kurgu, biraz montaj yapmaya da başlamış olman lazımdı

Kusura bakma videolar çok sade, sürekli aynı yerin görüntüsü ve anlatım yok. İzleyen bir daha izlemez, tavsiye etmez, hatta başlayan çeyreğine gelmeden videoyu kapatır.

Biraz anlatım, biraz kurgu ile olaya hareket kat, uzun zamandır video çekiyorsun ve neredeyse çok az ilerleme var. İşin zor bu alemde ama yine de Allah kolaylık versin

EKLEME.: Bu arada Türkey değil, TURKEY. Yabancılar izlesin diye belli ki başlıkları İngilizce yazıyorsun ama onların da yarısından fazla yanlış.

Cenk Cinkilic

2 ay önce - Pts 02 Mar 2020, 14:34

İstanbul Eminönü Boğaz Manzarası,boğazın havasını almaya ne dersiniz.Vapur geçişleri ile boğazın eşssiz manzarası sizlerle.

Cenk Cinkilic

2 ay önce - Pts 02 Mar 2020, 21:41

Fatih Camii - Fatih Sultan Mehmet Han Türbesini sizler için gezdim...Hepinize iyi seyirler dilerim.

sayfa 1
123 ... 202122   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL