Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1127
UĞURÖZ
1 ay önce - Pts 06 Nis 2020, 08:16

Bu görüntüler Konya ilimizden.
Maddi durumu iyi olanlar pazar tezgahlarından alıyor, ihtiyaç sahiplerinin alması için ücretsiz dağıtılmasını sağlıyorlar.

nizam 55
1 ay önce - Pts 06 Nis 2020, 08:54

Alıntı:
Eğer bu haberdeki bilgiler doğruysa çok ciddi cezaların gündeme gelmesi lazım. Evinde izole olması söylenen ama izole olmayan kişilere bence yapılan davranışın büyüklüğüne göre artacak şekilde yüklü para cezası ve diğer cezalar düşünebilir.

Coranaviruslu olduğunu bile bile topluma karışan kişi ile ilgili , virüs bulaştırdığı kişi sayısı kadar TCK 21/2, 86/1 olası kastla nitelikli yaralama , ölüm varsa sanığın kastina göre ya TCK 83 kasti aşan adam öldürme yada TCK 21/1, 81/1 olası kastla insan öldürme suçundan sorumlu tutularak dava açılabilir.

AhmetB_44
1 ay önce - Pts 06 Nis 2020, 09:38

Mehmet0660
1 ay önce - Pts 06 Nis 2020, 09:43

[quote] aynı cezayı bakara makara diyen egemen bağış da almalı ama ne oldu ödül olarak büyük elçi yapıldı
Ha hakan Aygün ha egemen bağış ikisde kutsal kitapla alay ettiler

Teflon Tava
1 ay önce - Pts 06 Nis 2020, 09:44

Burdada aynısı oldu iban diye bağıran kim varsa siteye saldırdı hepsinde işgüç sahibi paralı Kişiler. Devlete yük başka faydalarını görmedim devlet bunları çıkarıp fakiri fukarayı alsa hem fakir rahat eder hem devlet.

En son Teflon Tava tarafından Pts 06 Nis 2020, 09:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Yavuz Sinop

1 ay önce - Pts 06 Nis 2020, 09:46

Alıntı:
Bitki ve baharatta şifa arıyorsanız peygamber efendimiz çörek otunu tavsiye etmiş ölümden başka her hastalığa şifadır buyurmuş,ayrıyetten sirkeyi methetmiş.Kuranda ALLAH cc. zeytinyağına,incire ve bala dikkat çekmiş.Bunlarda şifaya cevap aramak en doğrusu milletin masallarına inanmaya gerek yok,Fetoda öyle rüyalar anlatıp milleti uçuruyordu
Elbette Peygamber Efendimiz (S.A.V.) Çörekotu Ölüm ve İhtiyarlık'tan gayrı her derde deva buyurmuştur; ancak Allah C. C. diğer bitkileri de boşuna yaratmamıştır.
Sadece Çörekotu, Sirke, Bal, İncir veya Zeytinyağı kullanın denilmemiş sadece bunlara dikkat çekilmiştir.
Sumak:
Faydaları:
Antioksidan etkisi sayesinde üst solunum yolları hastalıklarında aniden meydana gelen yüksek ateşi düşürerek beyin sağlığını korur, sinir sisteminde deforme olmuş hücrelerin sayısını azaltarak sağlıklı hücrelerin artmasına yardımcı olur, Mide Asitinin düzenli çalışmasını sağlayarak Mide'ye fayda verir, Bağışıklık sistemini güçlendirerek Vücudun mikroplarla mücadelesini sağlar, Ağızda oluşan Enfeksiyon ve yaraları iyileştirir, diğer gıdalardan gelen (özellikle Et ve Balık) ağır metallerin Vücuda girmesini engeller, Kandaki İnsülin dengesini sağlayarak Şeker ve Tansiyon hastalarına fayda verir, İştahsızlığa iyi gelir.
Kullanımı:
Tozu Yemeklere (Özellikle Et ve Balık) ilave ederek;
Yada Çekirdekli Sumak 1 Litre Suya 1 yemek kaşığı ilave edilir yaklaşık 10 Dakika kaynatılır soğuyunca süzülür.
Günde 2 defa 1 Çay bardağı içilir. Aç Tok farketmez.

Duha06
1 ay önce - Pts 06 Nis 2020, 09:50

Milletin masallari ne demek herkes efendimiz s.a.v i ruyasinda goremiyor maalesef gorenlere de masal anlatiyor demek cok buyuk gunah tabi muslumansan. Inanan icer inanmayan icmez kardesim kimseye bisey soylemeye hakkiniz yok. Ayrica ben iciyorum cok faydali mutlaka icilmesi gerekiyor bence insaallah tum inanarak icenlere sifa olacagina da tum kalbimle inaniyorum.Bu donemde sumak in ortaya cikmasininda elbet bir nedeni vardir hicbirsey tesaduf degildir. Ayrica bu ruyayi goren kardesimizinde sadece siradan evinden cikmayan kendi halinde bir bayan oldugunu feto ile alakasi olmadigina eminim.

mustafa 1903
1 ay önce - Pts 06 Nis 2020, 10:10

Maske siparişleri e devletten alınacakmış.

murad22
1 ay önce - Pts 06 Nis 2020, 10:16

Peygamberimizin sözü varken diğerlerine gerek yok demek istedim.Rüyayı kim görmüş kimdir nedir delimidir sahtekarmıdır niye inanıyım ona,evliyamıdır .Bende içiyorum kekik,nane,ihlamur peygamber efendimizin tavsiye ettiği çörekotunun yagını kullanıyorum yıllardır grip dahi olmadım son beş yıldır tabiki balada devam

Ugi Öz

1 ay önce - Pts 06 Nis 2020, 10:18

Eczaneler de Islami hilalin yerine Hristiyanlarin hac sembolünü koyuyorlar..

sayfa 1127
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET