Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara - Merkez Orduevi
« önceki   12345678   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 4
ytugcu

10 yıl önce - Pts 21 May 2007, 01:16

(+)

ytugcu

10 yıl önce - Pzr 22 Tem 2007, 01:35

(+)

hokiyoki
10 yıl önce - Sal 04 Arl 2007, 01:47
merkez ordu evi

Bende askerligimi Merkez Ordu Evi'de yaptım her yıl düzenlenen askeri şuralar dışında çok olanüstü bi zorlugu yoktu ayrıca binayı ilk gördügümde hangi katta kalacam die düşünmüştüm tabi bize yan tarafta ek bina adı altında kendi karargah birliginde kaldık ama sartları gerçekten çok iyi bir ordu evi ve bldigim kararı ile dunyada 3'ü buyuk ordu evi

puricet
10 yıl önce - Prş 14 Şub 2008, 20:24

bende burada askerlik görevimi yaptım 82/1 tertip olarak -1 katında görevliydim arkadaşın dedigi gibi şura hariç olagan üstü bir durum olmazdı ben ankarada taksiye bindim ordu evine dedim bu binanın önünde durunca adama 5 yıldızlı otel aramıyorum askeri birlik arıyorum demiştim bide kapıdan giriş yeni yapmış olan alt devrelerimizle kafa bulurduk taki karargahı görene kadar kaçıncı katta kalmak istersin diye felan 14 ayım burada geçti ama ömrümün en güzel 14 ayını geçirdigim yerdi şimdi düşünüyorumda keşke hiç bitmeseydi egr yasak degilse resmimi ekleye bilirim binanın önünde çekinmiş olan [/b]

Haldun Turan

10 yıl önce - Prş 14 Şub 2008, 22:07

2000 senesinde merkez komutanlığı merasim bölüğünde 269.dönem asteğmen olarak askerliği yaparken merkez orduevine sık sık giderdim.güzel ve şık bir orduevi.çatı katında ki roof bar'ın camlarından dışarıya bakarken güzel bir ankara manzarası ile karşı karşıya kalırdık.tüm ihtişamıyla anıtkabir ve atakuleyi görebiliyorduk.

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA