Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9
egitimci toki
2 ay önce - Pts 30 May 2022, 22:23

Alıntı:
Ya cevap dahi yazmayın, üsluba bak nick'e bak. Inanin yetiştirdiğiniz nesile acıyorum.

Neyimi beğenmediğini anladım kardeşim. Komünist öğretmen arıyorsan meraklanma Adana'da çok var. Ben
muhafazakarım, eşim kapalı. 1920 li yıllara özlem duymam. Teknolojiyi etkin kullanırım. Öğrencilerimi her yönden geliştiririm. Çocukların telefonda oynadıkları tüm oyunlar hakkında bilgi sahibiyim. İnternet bağımlılığını sona erdirmek konulu projelerim var. Programcılık ve yazılımcılık ek mesleğim. Sınıfım 40 kişi. Veliler çocuğunu bana vermek için araya torpil sokmaya çalışıyor. Hatta senin yoldaşların kendi yoldaşlarına değil de çocuğunu bana vermek istiyor biliyor musun? Hatta bu konuda beni ikna etmeye çalışıyor.
Nicke gelince haklısın. Toki hakkında araştırma yaparken buldum bu siteyi. Amacım toki konutları konusundaki tartışmalara katılmaktı. Ev sahibi olmak için yıllardır uğraş veriyorum, bir türlü olamadım. Gün geçtikçe ev almak daha da zorlaşıyor, bu nedenle Toki'den ev almak için karar kıldım. Burada paylaşımlara katılarak bir nebza zaman geçiriyorum diyebilirim. Bu nedenle öylesine bir nick belirledim sonradan sitenin alexa ve muz rank değerlerini görünce büyük bir site oduğunu anladım ama iş işten geçti. Öyle saçma sapan bir nick seçmiş oldum. Keşke değiştirmek olsa

önens
2 ay önce - Sal 31 May 2022, 11:10

Eğitimcitoki Neden bütün başlıkları kirletmeyi amaç edindiniz ?

egitimci toki
2 ay önce - Sal 31 May 2022, 16:29

Alıntı:
Eğitimcitoki Neden bütün başlıkları kirletmeyi amaç edindiniz ?

Rahatsızlığın varsa yönetime şikayet et. Öyle birşey yaptıysam onlar gereğini yapar.

Seyhanlı
2 ay önce - Sal 31 May 2022, 17:26

Alıntı:
Rahatsızlığın varsa yönetime şikayet et. Öyle birşey yaptıysam onlar gereğini yapar.

Kafana takma hocam, bunlar kendileri gibi düşünmeyen hiç kimseye yaşam hakkı tanımazlar, onlar gibi düşünecek onlar gibi konuşacaksın yoksa tukaka olursun

kaan0703
1 ay önce - Pzr 19 Hzr 2022, 20:21

(+)

Hala bakimda bakalim ne cikacak..insallah agaclar eksilmemistir

sayfa 9
ANA SAYFA -> ADANA