Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
mahmut11
5 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 02:13

Orada amacın ne vurgusu olduğunu herkes çok iyi biliyor. Savunma çabaları çocukça.

Trafik lambaları ile alakası yok. Burada aleni bir mesaj verilmeye çabalanmış. Bugün kadıköydeki rezaleti de biliyoruz.

Gokhan Bayraktar

5 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 02:16

Neymiș amaç acikla da anlayalim? Yani Lgbt simgesi diye kamuda artik Gokkusagi renkleri kullanmak yasaklansin mi?

Savundugum bir sey yok ama Allah'in renklerinden nem kapip strese girmeniz tuhaf..

En son Gokhan Bayraktar tarafından Pts 09 Arl 2019, 02:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

akin87
5 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 02:18

Ben beğendim

mahmut11
5 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 02:19

Gökkuşağını kullandığın yere göre değişir.
Güzel gözüksün diye kullanırsan bir sorun yok, ama toplumu zehirlemeye çalışan batılı iblislerin amacına hizmet edici olarak kullanırsan çok daha farklı olur.
Normalleştirmeye çalıştıkları her ne varsa, kabul etmeyeceğiz.

Gokhan Bayraktar

5 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 02:30

Allah'in renklerinden degil de açıkçası heykelden rahatsiz oldum. Bizimkilerin sanati sifir. Su heykel gumus de olsa komik Ataturk'u ve fikirlerini propagandalara alet edip, heykelini dikip yasatamayiz. Ilkerini adam gibi uygulayip gelecek nesillere aktarip butunluk nasil olunur ögreterek yasatabiliriz. Sen renge taktin ben ise Ataturk'un propagandalara alet edilisine...

Yiğit3344
5 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 02:49

Böyle sanatın içine etsinler. Atayı da alet etmişler.

Hazar23
5 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 07:22

Bıkmadılar şu putlardan, bu ülkenin ilime bilime ihtiyacı var 2000 yıl öncesinde yaşayan kafalara değil.

Goool Rifki
5 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 21:26

🔹Tepki çeken Atatürk heykeli kaldırılıyor

🔷İzmir Urla'da Turgut Kahraman'ın inşa ettiği 6 metre uzunluğunda alüminyumdan oluşan renkli Atatürk heykeli tepki topladı. Urla Belediye Başkanı da Turgut Kahraman'la görüşüldüğünü ve heykelin kaldırılmasına karar verildiğini söyledi @biz10TV

(-1) şahsi bir konu, sitemizi ilgilendirmiyor
Nasıl yani bu başlık ile ilgili gelişen bir bilgi nasıl şahsi olup sitemizi ilgilendirmiyor olabilir? Yazık kafayı yemişsin

sayfa 2
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet