Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
mahmut11
3 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 00:01
Urla'da Atatürk'e hakaret içeren heykel rezaleti

heykelin yapısı tartışmalara neden oldu. Urla'daki Zeytinli Köşk'te sergilenen heykel, renkli yapısıyla diğer heykellerin sınıfından ayrılıyor.

Basından

Bu renkleri sapkın kesim kullanıyor. ve ülkemizin kurucusuna böyle şeyleri alet etmeleri kabul edılır değil.

En son mahmut11 tarafından Pts 09 Arl 2019, 00:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Tacettin Şenel
3 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 00:06

Gülmekten karnım ağrıdı Renginden çok heykelin şekli şemali biraz komik olmuş Urla belediyesimi yapmış bunu ......

En son Tacettin Şenel tarafından Pts 09 Arl 2019, 00:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

mahmut11
3 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 00:09

Mustafa Bağlum
3 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 00:20

Paşamızı palyaçoya çevirmişler

Ayhan
3 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 00:36

ilk gördüğümde ben de yuh demiştim ama belediye açıklama yapmış bizimle ilgisi yok diye. özel işletme mi nedir kim yaptıysa kaldırılır umarım.

Mustafa Bağlum
3 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 00:43

Belediyenin ilgisi yok mu ?
Belediyeden habersiz direk dikemezsin, kazı yapamazsın, yalanin da bu kadarina pes

mahmut11
3 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 00:44

Belediyenin bu yönde bir açkıklaması olduğunu bilmiyordum. Başlığı düzelteyim

Ardaergin
3 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 00:56

Alıntı:
Belediyenin ilgisi yok mu ?
Belediyeden habersiz direk dikemezsin, kazı yapamazsın, yalanin da bu kadarina pes

Olayı provakate etme sen evinin bahçesi Ne ağaç dikeceğin zaman belediyenin haberi oluyor mu ?
Belediye senin özel arazine yapılan şeyle neden ilgilensin . Ki heykel en fazla 2 metre uzunlukta.. 10 metre olacak dikkat çekecek birşey değil. Evet bu görüntü hiç hoş değil asla tasvip etmiyorum etmiycem de derhal o ucube görüntü kaldırılsın yerine ATAmizin daha şanlı bir heykeli dikilsin ....

Mustafa Bağlum
3 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 01:57

Bir seyler yazmaya çabalamissin ama iyi bak ora bir evin şahsi bahcesine benziyor mu

Gokhan Bayraktar
3 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 02:02

LGBT kullaniyor diye renkleri mi sorgulayalim simdi Pkklilar da Sari, Kirmizi, Yeşil kullaniyor, o halde trafik lambalarindan yesili kaldirip maviyi mi ekleyelim? Renkleri LGBT'ler yaratmadi ya Gokkusagi da mi Lgbt Renkleri yargilamaktan cok su heykel dikme isinden vazgecmek lazim. Gumus de altin da olsa, pek șık bir heykel değil. Bunlari yapanlar universitede ne isliyorlar, bu mu guzel sanat

sayfa 1
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet