Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Ustura Faysal
1 ay önce - Prş 28 May 2020, 23:15

Keşke Ekrem Başkanın şov yapmak yerine çalışmaya gönlü olsaydı da bu başlıklarda sayfalarca tartışsaydık

Şimdi anca gittiği tatilleri, açtığı muslukları, açmadığı biyolojik atık tesislerini ve kendisini alkışlayan yaprakları konuşabiliyoruz ancak.

emrenmert

1 hafta önce - Pts 29 Hzr 2020, 11:49

27 Haziran 2020'ye dek bu konudaki vaatlerle ilgili neler yapılmış, bir bakalım.

* 1. madde ile ilgili pek çok çalışma sürüyor.
* 2. madde ile ilgili bir planlama var mı bilmiyorum.
* 3. madde ile ilgili olarak şimdiye dek 21169 kırtasiye yardımı yapıldı.
* 4. madde ile ilgili olarak öncelikle Kartal, Sancaktepe, Esenler, Büyükçekmece ve Beylikdüzü ilçelerinde birer "çocuk merkezi" inşa edilmesi için 4 Mayıs 2020'de ihale gerçekleştirildi ve 25 Haziran 2020'de yapım işleri başladı, 30 Kasım 2020'de tamamlanması planlanıyor.
* 5. madde de 4. maddenin bitmesinden sonra hayata geçecek.
* 6. madde ile ilgili olarak madde ile ilgili olarak 15 kreşin yapımı tamamlandı, 42 tanesinin daha yapımları sürüyor.
* 7. madde de 6. madde ile bağlantılı.
* 8. ve 9. madde ile ilgili bir çalışma duymadım.

Ali clarkkent
1 hafta önce - Pts 29 Hzr 2020, 11:57

İstanbul'da ulaşım lüks değil, ihtiyaçtır. Ulaşımı ucuzlatacağız açıklamasını yaptığı zaman ben Şirinevler-Güzelyurt arasında 3,25 TL veriyordum. 3,25 TL lüksmüş demek ki. Şimdi 4,40 TL. Bu da ihtiyaç.

Ekrem bey bu konuşmayı yaptığı videoyu kaldırttı ama geç kaldı. Video sosyal medyada dolaşıyor.

Vaadinin tersini yaptı demek ki. Videoyu da o yüzden kaldırttı.

Tarıkburnu
1 hafta önce - Pts 29 Hzr 2020, 13:04

Video hala yayında.Yalan söylerken utanmanız olsa keşke

Ali clarkkent
1 hafta önce - Sal 30 Hzr 2020, 12:11

Alıntı:
Video hala yayında.Yalan söylerken utanmanız olsa keşke

Bahsettiğim video bu değil Tarık beyefendi. Yalan da söylemiyorum. İşyerindeki internet filtreli. Aratma yaptığım zaman bulmuyor.

arbas
1 hafta önce - Prş 02 Tem 2020, 14:27

musluk açtı diye aşağılayacağınıza 20 yılda biz niye bunu yapamadık diye utanmanız lazım yahu tarihi çeşmelerin hali ortadaydı eskiden... kör tıpalı leş gibi ortamda turist geziyordu

Mustafa Torun 0834

1 hafta önce - Prş 02 Tem 2020, 14:31

Alıntı:
musluk açtı diye aşağılayacağınıza 20 yılda biz niye bunu yapamadık diye utanmanız lazım yahu tarihi çeşmelerin hali ortadaydı eskiden... kör tıpalı leş gibi ortamda turist geziyordu

Vayy beee. Tek muslukla bütün tarihi eserler düzelmiş.

Ne muslukmuş beee..

zadeomer

1 hafta önce - Prş 02 Tem 2020, 14:40

o kadar çok vaat verdiki kendisi bile hatırlamıyordur ekrem başkanın

sayfa 2
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet