Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
emrenmert

7 ay önce - Cmt 07 Arl 2019, 01:51
Ekrem İmamoğlu seçim vaatleri kontrol başlıkları 10: ÇOCUK

Çocuklar ilgili vaatleri kontrol edeceğimiz başlığımız:

1. Tüm çocuklar için sağlıklı çevre ve gıda imkanları 
2. Her ilçede trafikten arındırılmış çocuk oyun sokakları 
3. Kırtasiye ve okul kıyafeti desteği 
4. Çocuklar için bilim öğrenebilecekleri, oyunlar oynayabilecekleri, sanatsal ve sosyal gelişim sağlayabilecekleri en az 10000 metrekarelik kapalı ya da açık "Çocuk Oyun Dünyası Merkezleri" 
5. Anne babaların çocuklarını rahatça Oyun Dünyası Merkezleri'ne götürebilmeleri için ücretsiz servisler 
6. Toplam 15000 çocuğa okul öncesi eğitim sağlayacak 150 yeni kreş 
7. 15 yıl içinde tüm mahallere kreş 
8. Tüm çocukların faydalanabileceği spor okulları ve etüt merkezleri 
9. Gelir düzeyi servis ücretine yetmeyen ailelerin çocukları için ücretsiz servis imkanı

Cemoli D18
7 ay önce - Cmt 07 Arl 2019, 09:43

Alıntı:

Gel esenlere bu projenin gerçek halini gör.
Yıllar önce sayın tevfik göksu yaptı.
Tüm ilçe belediyeleri her mahallede en az 2 adet sokağını araç trafiğinden izole edip, çocuk oyun alanı ve sokağını hizmete açmalı.

Bu vaadide ufaktan kopya kokuyor.

Alıntı:

4. Çocuklar için bilim öğrenebilecekleri, oyunlar oynayabilecekleri, sanatsal ve sosyal gelişim sağlayabilecekleri en az 10000 metrekarelik kapalı ya da açık "Çocuk Oyun Dünyası Merkezleri"

Bu da yapılmış bir proje.
Adı da bilgi evleri olarak geçiyor.
Sadece bağcılar ilçesinde her mahallede bir adet bilgi evi var.
Yani yine ak belediyeler yaptı bunu.
Esenler'de de var.

Alıntı:

Meb eliyle okullara yapıldı, yapılıyor. Ak belediyeler yaptı ve yapıyor.

Alıntı:
9. Gelir düzeyi servis ücretine yetmeyen ailelerin çocukları için ücretsiz servis imkanı

Servise, taksiye, dolmuşa, minibüse zammı babam mı yaptı?

emrenmert

7 ay önce - Cmt 07 Arl 2019, 10:08

Evet. 2 numaralı vaat, sadece Esenler ilçesine yapılmış olan bir işi tüm il geneline yaymak.

emrenmert

2 ay önce - Sal 14 Nis 2020, 20:03

Alıntı:
1. Tüm çocuklar için sağlıklı çevre ve gıda imkanları
3. Kırtasiye ve okul kıyafeti desteği
5. Anne babaların çocuklarını rahatça Oyun Dünyası Merkezleri'ne götürebilmeleri için ücretsiz servisler
6. Toplam 15000 çocuğa okul öncesi eğitim sağlayacak 150 yeni kreş
7. 15 yıl içinde tüm mahallere kreş

6. ve 7. vaatlerle ilgili girişimde bulunuldu, kreş yapımları sürüyor. Diğer vaatlerle ilgili henüz bir şey duymadık.

emrenmert

2 ay önce - Pts 27 Nis 2020, 01:38

4 numaralı vaatle ilgili ilk adım atıldı:

https://www.ibb.istanbul/Tender/RefIdIndex?refId=17014

alperen 465

2 ay önce - Pts 27 Nis 2020, 01:48

Bu Ekrem İmamoğlu’yla ilgili konular tek başlık altında toplanamazmıydı neredeyse yapacağı tüm şeyler adına başlık açılmış daha öncede birçok belediye başkanı seçildi vaat verdi ama hiç böyle tek tek adına başlık açıldığını görmedim taraf falan tutmuyorum ama çok mantıksız yani

~alperen 465~

emrenmert

2 ay önce - Pts 27 Nis 2020, 04:37

Tek başlık vardı aslında en başta. Ama bazıları "her proje için ayrı başlık olmalı, takibi zorlaşıyor sonra" deyince yönetim de o başlığı kapattı. Sonra ben de yeniden başlık açarken 285 vaadin her birine ayrı başlık açmak yerine, projeleri konularına göre bölerek başlıklar açtım.

ChefDeniz

1 ay önce - Prş 28 May 2020, 04:13

Alıntı:
Tek başlık vardı aslında en başta. Ama bazıları "her proje için ayrı başlık olmalı, takibi zorlaşıyor sonra" deyince yönetim de o başlığı kapattı. Sonra ben de yeniden başlık açarken 285 vaadin her birine ayrı başlık açmak yerine, projeleri konularına göre bölerek başlıklar açtım.

Tek başlık olsaydı hiç değilse başlıkta bir hareket olurdu. Şimdi icraat olmadığı için kimse yazmıyor. Başlıklar atıl kaldı.

mahmut11
1 ay önce - Prş 28 May 2020, 04:36

Alıntı:
Tek başlık olsaydı hiç değilse başlıkta bir hareket olurdu. Şimdi icraat olmadığı için kimse yazmıyor. Başlıklar atıl kaldı
.

Bu başlıkları açan arkadaş aklınca Ekrem propagandası yapacaktı ama Ekrem hiç çalışmayınca başlıkların hepsi çöp oldu.

Cemoli D18
1 ay önce - Prş 28 May 2020, 23:07

Ayrı ayrı başlık olması iyidir.
Hangi başlıkta ne icraat yapılmış veya yapılmamış onları görmüş oluruz.
Gelecek nesil gelecek seçimde oy kullanacaklar, umarım bunları görür.

sayfa 1
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet