Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sizce, İstanbul'un en çekici ve en itici semtleri hangisi? NEDEN?
« önceki   123 ... 293031 ... 666768   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 30
Taygun İnce
9 yıl önce - Sal 26 Ağu 2008, 22:49

İstanbulun en çekici semtleri:Taksim,Nişantaşı,Ortaköy,Eminönü,Kadiköy,Caddebostan,Sarıyer

İstanbulun en itici semtleri:Güngören,Soğanlı,Bağcılar,Zeytinburnu İtici olmalarının nedeni çarpık kentleşme

Alıntı:
G.OSMANPASA,B.CEKMECE,BAKIRKÖY,B.EVLER EN ITICI VE BOGUCU YERLER.

O B.EVLER dediğin Bahçelievlere sen galiba hiç gitmedin gitseydin Bahçelievlere böyle demezdin Bahçelievler çarpık kentleşmenin olmadığı, temiz sakin bir semttir ve bahçelievlerde bi tane bile gecekondu bulamazsın.

KORAY3434
9 yıl önce - Cum 29 Ağu 2008, 21:55

Alıntı:
bahçelievlerde bi tane bile gecekondu bulamazsın.

Burda yanılıyorsun bence..Diğer saydığın yerlerdeki kadar olmasa da B.Evler de de gecekondu ve çarpık kentleşme mevcut...

A.İskender
9 yıl önce - Cum 29 Ağu 2008, 21:57

En Çekici Salacak
En İtici Mecidiyeköy
bence.

abdullah keskin
9 yıl önce - Pzr 31 Ağu 2008, 02:43

İstanbulun en yeni cazibe alanlarınden ve yeni ilçelerinden biri olarak Başakşehir en çekici yerlerden biridir.

Mak.Tek.Mehmed

9 yıl önce - Pts 08 Eyl 2008, 17:58

Bana göre en çekici ve güzel semt ÇAMLICA. Eşsiz manzara ve havası.

En itici semt ise Okmeydanı ve Beyoğlu tarafları.

ayse senyer
9 yıl önce - Prş 18 Eyl 2008, 03:46
IST COK SEVDIGIM

SELAMLAR HERKESE BEN 1 GURBETCI OLARAK YAZIYORUM TR DISINA CIKIN VE CEVAP YAZIN ARKADASLAR TR NIN YADA IST LUN DEGERINI HERSEY YAKININIZDAYKEN KONUSMASI KOLAY TR NIN DEGERINI IYI BILELIM SELAMLAR SIZE FR PARISTEN

Serhat Atan

9 yıl önce - Prş 18 Eyl 2008, 03:53

Bence en çekici yeri Beşiktaş-Bebek-Ortaköy tarafları.En itici yer ise Yenibosna ve bunun gibi yerler..

Bangir
9 yıl önce - Prş 18 Eyl 2008, 09:34

en itici semtini bilmiyorum ama Beşiktaş, Ortaköy, Taksim çekici semtler

GKHNYRL
9 yıl önce - Prş 18 Eyl 2008, 17:57

EN ÇEKİCİ SEMTLER ==>
Anadolu Yakası....
Kadıköy, Bostancı, Maltepe, Kartal, Pendik Sahil Kesimleri - Bağdat Caddesi - Beykoz - Adalar - Taşdelen - Alemdar

Avrupa Yakası....Beşiktaş - Sarıyer - Taksim - Yeşilköy - Bahçeşehir - Beyazıt - Nişantaşı - Tarabya

EN İTİCİ SEMTLER ==>
Anadolu Yakası.....
Sultanbeyli - Sarıgazi - Ümraniye - Dudullu

Avrupa Yakası....
G.Osmanpaşa - Bağcılar - İkitelli - Güneşli - Sefaköy - Fatih - Beylikdüzü

e_mutlu

9 yıl önce - Prş 18 Eyl 2008, 19:15

Alıntı:
EN İTİCİ SEMTLER ==>

Avrupa Yakası....
G.Osmanpaşa - Bağcılar - İkitelli - Güneşli - Sefaköy - Fatih - Beylikdüzü

Aslında semt değilde mahalle değerlendirmesi daha sağlıklı olur , kendi yaşadığım sefaköyden (kemalpaşa mah.) bahsedeyim , e-5'e yakınım metrobüs sayesinde ulaşım problemim yok,evimin karşısında üniversite (Arel Ünv.) var, 200 metre ilerde yüzme havuzu ve yürüyüş mesafesinde armoni park avm (içinde carrefour,teknosa vs....) var, komşu mahalle cennette çok güzel bir kültür merkezi açıldı (tiyatro ,sinema,resim sergileri vs..) akşamları çok yakındaki florya büyükşehir tesislerine koşmaya gidiyorum ,yine evime çok yakın Florya Atatürk ormanı var, havalimanı araç ile 5 dk. uzaklıkta ,belediye,kaymakamlık,emniyet müdürlüğü hepsi yan yana 100 metre ilerde ,bürokratik işlemler konusunda da bir sıkıntım yok buraya kadar her şey güzel ama Sefaköy'ün Söğütlüçeşme gibi mahallelerine bakarsanız her şeyiyle çok itici gelebilir, dediğim gibi semt değilde mahalle bazındaki değerlendirme bana daha mantıklı geliyor..

sayfa 30
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 293031 ... 666768   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet