Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Sinan Bilgin
4 hafta önce - Pzr 10 Ksm 2019, 16:13

Orjinal planda bir uzama vardi zaten, orada nereyeydi ? Diger tarafta da kabatas karakoy sishane uzatmasi vardi sanirim

Tarıkburnu
4 hafta önce - Pzr 10 Ksm 2019, 17:30

Planlara Göre Hat Esenyurt-Mahmutbey-Mecidiyeköy-Kabataş-Şişhane şeklinde olacak.

Sinan Bilgin
4 hafta önce - Pzr 10 Ksm 2019, 19:16

Bu iki uzatma yapilirsa gercekten metrobusten bile devralabilir yolcu sayisi rekorunu

Serdar Takar
4 hafta önce - Pzr 10 Ksm 2019, 20:05

En azından bir iett hattı koysunlar mahmutbeye uzanan.

Cemoli D18
3 hafta önce - Pts 11 Ksm 2019, 00:16

Alıntı:
Planlara Göre Hat Esenyurt-Mahmutbey-Mecidiyeköy-Kabataş-Şişhane şeklinde olacak.

M7'yi, öyle bir hale getirme fırsatı ve imkânı var ki aşağıdaki yazdığım 12 ilçenin, tamamına direkt hizmet - etki edecektir.

Beylikdüzü - Esenyurt - Başakşehir - Küçükçekmece - Bağcılar - Esenler - Gaziosmanpaşa - Eyüpsultan - Kağıthane - Şişli - Beşiktaş - Beyoğlu

Dolaylı olarak hizmet edeceği ilçeler ise, Büyükçekmece - Avcılar - Bahçelievler - Fatih

Melih Kaplan4
3 hafta önce - Pts 11 Ksm 2019, 00:18

Onunde koskoca kanal istanbul var. Nasil metro getirecekler merak ettim simdi. En az 5 yil boyunca metro gelmez k.cekmece golunun solundaki ilcelere

HakaNNN58
3 hafta önce - Pts 11 Ksm 2019, 00:49

Alıntı:
Onunde koskoca kanal istanbul var. Nasil metro getirecekler merak ettim simdi. En az 5 yil boyunca metro gelmez k.cekmece golunun solundaki ilcelere

MelihKaplan4 Attığım mesajı kimse okumadı herhalde?? 1.sayfadaki üstten 5.Mesaj buraya da atıyorum hatta. (Uzun yazıları da okuyun lütfen)

Alıntı:
Şu anda Küçükçekmece Gölü'nün batısına Metro uzatması yapılmaz, çünkü Kanal İstanbul gibi bir proje söz konusu, hatta ordan geçen metrobüsde sıkıntılar yaşanacak ( Küçükçekmece'nin ağzının 1 km boyunca açılması mevzusu yani)

Gölün kuzeyinden geçecek olan M7 Esenyurt uzatmasının şimdi yapımına başlanırsa ancak projedeki Hastane durağına kadar yapabilirler diye düşünüyorum. (Sadece kanal kazısı 4 senede bitecekmiş, beton atma vs filan ohoo 2028-2029 filan anca hazır olur. )

2028 filan fazla abartmış olabilirim, ama biliyorsunuz ki Metro inşaatları en ufak bi sorun çıkınca bayağı bi süre yavaşlıyor.
Başlıktaki konu hakkındaki bu yorumumda bi yanlışım varsa lütfen düzeltin arkadaşlar.

sayfa 2
ANA SAYFA -> ULAŞIM