Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 571
Orhan kahraman5454
1 ay önce - Prş 27 Şub 2020, 01:47

Anladım dediğini atılan füzeleri imha etmek için düşünülmüş ama benim her zaman düşündüğüm düşman bana füzeyi atmadan önce ben uçaktan gelecek füzeyi indirmekten önce o uçağı çata pat aşağı indireyim ki başka füze atamasın bana derdim o
Benim hava radarıma girdiği anda bam bam otomatikman o uçağı indirmenin peşindeyim uyarı falan yok ağıma düştü mü işi bitecek

wowpars
1 ay önce - Prş 27 Şub 2020, 05:12
Aim 120 b

Dağlı hocam, aim 120 b leri hawk istasyonuna takamayabiliriz çünkü füzelerin takıldığı yer ve takılma şekilleri farklı imiş.

Daha sonra, bu füzeyi o sisteme tanıtma imkanı olmayabilir, çünkü üretim edildikleri yıl olarak çok fark var, yazılım ve donanım uyuşmazlığı olabilir yüksek ihtimal. Yani, biri android 4 diğeri 8 gibi. Ayrıca aim 120 kontrollü silah olabilirmiş, yani abd izni gerekebilirmş.

Yani keşke uysa, olsa da acilen bi sistem sahaya inse.

wowpars
1 ay önce - Prş 27 Şub 2020, 05:24
İdlip sayfasından

Doğan turan bey paylaşmış, ss için dikkat çekici bir bilgi.

"TSK, Rus Üssü Lazkiyenin 12 km. güneyinde sahilde yer alan Rejim tesisini vurdu..
Bölgeden gelen haber, tek ancak güçlü patlama olduğu şeklinde..
1 Hafta önce tüm sınır hattına Kasırga Füzeleri sevk edilmişti. Kasırga veya SOM atışı olma ihtimali yüksek..
Bu Aslında Rusya'ya çok ciddi bir uyarı..
Şimdi, Kendi Üssünü 12km. geçip hedefi vuran Türk füzesine engel olamayan Rusya Düşünsün.."

Evet, o kadar radarın, hssnin önünde tesis gümletildi ise, atılan mühimmat ne ise 1. Dereceden "combat proven" oldu demektir. Zamanla belli olur hangi mühimmat olduğu.

(+)

(+)

(+)

Ark Berkman

1 ay önce - Prş 27 Şub 2020, 09:59
İdlib

Bu gün haberlerde bir savunma sistemi vuruldu yazıyordu. Ama nerede, hangi sistem verilmemiş.

knrkrt

1 ay önce - Prş 27 Şub 2020, 15:00

MKE 155 MM KAMYONA MONTELİ YAVUZ OBÜSÜ . T-155 ÇEKİLİ OBÜS

M60 T
1 ay önce - Prş 27 Şub 2020, 16:00
M42 Duster

Korkut sisteminden önce elimizde bir miktar M42 Duster uçaksavar topu varmış. Bunlar muhaliflere verilebilir. Aslında genel anlamda eski silahları ÖSO ya vermek. Zaman içinde kendi silahlarımızı yenilemek için iyi bir fırsat. Eski silah ve Savaş yöntemleri gelecek te yeterli olmayacak.

wowpars
1 ay önce - Prş 27 Şub 2020, 17:00

Sayfayı okuyan arkadaşlar, beğeni butonuna korkmayın dokunun. Yani emek verip arkadaşlar mesaj atıyor. En azından "paylaştığın için teşekkür" beğeni puanı verebiliriz emekler için. Teşekkür ederim.

eminwow
1 ay önce - Prş 27 Şub 2020, 18:48

Eğer doğruysa tusaş ın ilk iha ihracatı olacak.
Daha önce baykar ukraynaya tb2 ihraç etmişti.

Ama motoru ithal o yüzden kardeş ülkeler alamıyor !!

Yakup

1 ay önce - Prş 27 Şub 2020, 19:23

Alıntı:

Ama motoru ithal o yüzden kardeş ülkeler alamıyor !!

Ihanin motoru hala ithal mi?

kadirhan71
1 ay önce - Prş 27 Şub 2020, 19:40

sayfa 571
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET